AppSale – promocje w AppStore #100

Cześć! Był taki zamysł, by w setnym odcinku cyklu AppSale zafundować Wam 100 przecenionych aplikacji. W związku z tym, że jest to prawie niewykonalne (niestety aż tak wiele promocji nie znajdziemy), stwierdziliśmy że należy chociaż postawić na jakość. W ten sposób powstało zestawienie 5 najlepszych naszym zdaniem produkcji, które warto przetestować i się z nimi bliżej zakumplować.

Wśród dzisiejszych ,,top 5″ znajdą się aplikacje do ćwiczeń mięśni brzucha, program do monitorowania pracy baterii, platformówka, wyścigówka i znana wszystkim gra przygodowa.

Oto propozycje na dziś: Motocross Elite, Paper Titans, Battery Monitor, BIT.TRIP RUN!, oraz Runastic Sit Ups Trainer.

Motocross Elite

W Motocross Elite gracz ma okazję wybrać jeden z dwóch trybów gry: career, bądź multiplayer. Garaż to miejsce, w którym można ulepszać zarówno swoje bryki, jak i kupować nowe stylówki dla głównego bohatera.

Na start dostajemy 5000 złotych monet, co zdecydowanie nie wystarcza na żadną ciekawą maszynę. Najtańszy egzemplarz kosztuje 125 tysięcy – należy na niego porządnie zapracować.

Tryb career zaczynamy od pierwszej planszy połączonej z tutorialem. W trakcie zabawy rywalizujemy z innymi zawodnikami, jeżdżąc po bardzo niebezpiecznych trasach. Sterowanie odbywa się przy pomocy gazu, hamulca, oraz dwóch strzałek służących do wykonywania tricków w powietrzu. Im więcej tricków wykonamy, tym lepszy wynik punktowy, a w konsekwencji pieniężny udaje nam się uzyskać.

Należy zwracać uwagę również na poziom paliwa. O ile na początku jest nieograniczony, o tyle w kolejnych planszach musimy się z nim bardzo liczyć.

Produkcja przeceniona z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Paper Titans

Co powiecie na przeniesienie się do papierowego świata? Jeżeli sądzicie, że tego typu gry nadają się jedynie dla dzieci, przekonacie się o swoim błędzie. Opisywana produkcja to majstersztyk pod wszystkimi względami – fantastyczna grafika, niesamowite pomysły twórców i ścieżka dźwiękowa do pozazdroszczenia – taka w skrócie jest gra o nazwie Paper Titans.

Początkowo gracz ma za zadanie złożenie swojego bohatera z płaskiego bloczka papierowego. Powstała postać – Roger w dalszej części gry stanowić będzie naszego ulubieńca podróżującego po nieznanym sobie świecie.

Głównym celem zawodnika jest takie sterowanie postacią, by ta dostała się do listu zawieszonego gdzieś nad planszą. Dorwanie się do tego obiektu skutkuje automatycznym przeniesieniem do kolejnego poziomu. By złapać list, najpierw należy zebrać gwiazdki poukrywane na planszy. O ile początkowo jest prosto – wręcz banalnie, o tyle z czasem robi się naprawdę trudno.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Battery Monitor.

dd

Lubicie mieć wszystko pod kontrolą? Jeżeli tak, to prawdopodobnie wielokrotnie wściekaliście się na słabą baterię w swoim jabłuszkowym urządzeniu i fakt, że nie byliście w stanie oszacować, jak długo jeszcze sprzęt ,,pociągnie”. Od tej pory nie musicie się już o to martwić.

Battery Minitor. to aplikacja, która wskaże Wam wszystkie potrzebne informacje na temat żywotności baterii i sposobu jej oszczędzania. Przy obecnym korzystaniu z mojego iPhone’a i 58 procentach na wyświetlaczu, mogę rozmawiać bez przerwy 7 godzin i 14 minut, po czym telefon automatycznie się wyłączy – takie informacje zebrałam po pierwszym odpaleniu apki.

das

Dzięki narzędziu jesteśmy w stanie ograniczyć zużycie baterii poprzez wykonanie kilku gestów. Wiedzieliście jak jasność ekranu, wi-fi, lokalizacja i inne wpływają na stan naładowania ,,serca” urządzenia? Tego dowiecie się właśnie z Battery Monitor.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

BIT,TRIP RUN!

BIT,TRIP RUN! to niesamowicie wciągająca platoformówka, do której nie powinno się nawet nikogo zachęcać. Wystarczy raz uruchomić produkcję, by zostać w niej na naprawdę długo.

Wcielając się w rolę zabawnej postaci, biegamy po różnych światach, pokonując wrogów, zbierając złoto i wykorzystując ciekawe power-upy. Niech ta gra będzie tajemnicą i niespodzianką – pobierajcie, a z pewnością się nie zawiedziecie :)

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to kompletnie nie mogę się do niczego przyczepić. Jest pięknie, magicznie i nowocześnie. Polecam jak nigdy! ;)

Przecena z $3,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Runastic Sit Ups Trainer

Nadeszła wszechogarniająca faza na odchudzanie i dbanie o swoją sylwetkę. Z pomocą przyjdzie Wam Runastic Sit Ups Trainer, który oferuje opcje PRO użytkownikom, którzy pobiorą narzędzie w najbliższym czasie. Jeśli zależy Wam na wyrobieniu sobie pięknego brzucha i klatki piersiowej, ta apka to prawdziwy ,,must have”.

Początkowo przychodzi nam wybrać jeden z trzech leveli zaawansowania. od 1-20 brzuszków – poziom pierwszy, od 21 do 60 – drugi, do setki – trzeci. Trener personalny początkowo pokazuje sposób wykonywania ćwiczeń, a następnie wydaje dźwiękowe komendy.

run

Dość ciekawą opcją jest konieczność trzymania urządzenia w dłoni podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu nie mamy szansy na oszukaństwo :(! Aplikacja automatycznie generuje powtórzenia i przerwy, dzięki czemu możemy skupić się jedynie na słuchaniu naszego, prywatnego instruktora. Przydatne i bardzo ciekawe.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button