Samo Coloring – dla dzieci

W dzisiejszych czasach z telefonów korzystają już nie tylko dorosli czy młodzież. Coraz częściej okazuje się, że również dzieci mają swoje własne smartfony. Wielu osobom może wydawać się to dziwne, no ale postęp technologiczny sprawia, że często korzystniej jest wziąć sobie w promocji smartfona, niż jakiś zwykły telefon. Z tego też (i oczywiście nie tylko) powodu pojawia się coraz więcej aplikacji dla najmłodszych.

Wiemy, że dzieci lubią się uczyć w najmłodszych latach jak wygląda świat no i lubią kolorować. Chłopcy na pewno lubią też wszelkiego rodzaju gadżety jak smartfony tablety i tego typu rzeczy. Możemy udostępnić też nasze urządzenie młodszej części społeczeństwa. Skoro dzieci lubią kolorować i się uczyć, to dzisiaj przedstawiamy aplikację SamoColorings. O co chodzi? Wystarczy po prostu kolorować wybranym kolorem to co przygotowali nam twórcy, a więc 27 obrazków, które na pewno spodobają się dzieciakom. Może Samo Colorings zainteresują się także znudzeni dorośli albo studenci podczas sesji? ;)

Do dyspozycji oddano nam, jak już wcześniej pisaliśmy, 27 obrazków, pogrupowanych na 5 kategorii. Zwierzęta, kształty, cyfry, jakieś stwory no i motyle. Łącząc to z 30 kolorami mamy naprawdę dużo możliwości. Dzieciaki mogą się wtedy popisać bez rysowania wszystkiego naokoło. To jednak rozleniwia dzieci i zdaniem wielu powinny jednak mieć one kontakt z prawdziwymi narzędziami do rysowania. Niech się rozwijają. O rozwoju dziecka decyduja jednak rodzice i nie o tym jest ten tekst.

Polecamy aplikacje wszystkim rodzicom, bo dzieci, które mogłyby zainteresować się aplikacją na pewno tego tekstu nie czytają. A szkoda, bo może dotarłaby ona do większej ilości osób.

  Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button