Robbery Bob™ – ja, złodziej

Robbery Bob™ to bardzo ciekawa gra, w której wcielamy się w postać złodzieja, któremu udało się zwiać z więzienia. Wraz ze swoim kompanem – typem w płaszczu, który stoi na czatach, rabujemy poszczególne posiadłości i staramy się, aby nas nie złapano. Zła babcia, która przyłapie na kradzieży może sprawić duży łomot…

Naszym zadaniem w Robbery Bob jest okradanie domów. Początkowo nie jest to trudne, gdyż posiadłości nie są zamieszkałe – wchodzimy, bądź wbiegamy a następnie zbieramy łupy. Nasz przyjaciel stoi przed domem na czatach i sprawdza, czy za rogiem nie czai się zły pies, który mógłby odgryźć nam to i owo. Przesuwamy się po planszy, wraz z sukcesami, jakie osiągniemy. Dalsze etapy charakteryzują się zwiększeniem ochrony domów. W jednym stróżuje babcia, która biega po domu z latarką, w innych natomiast są zamontowane specjalne systemy alarmowe. Kiedy natkniemy się na trasę, którą przemierza babuszka i nie zwiejemy na czas, otrzymamy solidny łomot.

Sterowanie w grze jest proste. Po prawej stronie mamy joistick do poruszania się, a raczej zakradania. Po prawej ,,sprint” – przydaje się w sytuacji, gdy możemy szybko zrabować dom i uciec niepostrzeżenie. Zbieramy wszystko, co się świeci. W aplikacji jest również ważny czas, w jakim wykonamy zadanie – nie należy się jednak zbytnio spieszyć, gdyż może się to nieprzyjemnie dla nas skończyć. Etapów do przejścia jest cała masa – polecamy.

Pobierz Robbery Bob za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close