Crazy Kangaroo – polska platformówka, która potrafi wciągnąć

Nie mieliście w ostatnim czasie okazji pograć w żadną wciągającą, polską produkcję na smartfony? No to świetnie się składa, bo właśnie dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam aplikację Crazy Kangaroo, która powinna wciągnąć Was na dobrych kilka godzin. Gotowi na wyruszenie w przygodę wraz z sympatycznym kangurkiem? ;)

Najważniejszą postacią platformówki studia Gamelion jest kangur imieniem Barney, który pewnego dnia ucieka z samolotu kłusowników i trafia na tubylców pewnej dżungli, którzy chcąc go przyrządzić na obiad, gonią go ile sił w nogach. Na szczęście, Barney ma dość siły, by uciekać, jednak to, czy mu się powiedzie, zależy od tego, gdzie go pokierujemy.

Rozgrywka w opisywanej przez nas grze polega na skakaniu z jednej platformy na drugą oraz zbieraniu gwiazdek i różnego rodzaju bonusów, mogących, na przykład, pomnożyć nam liczbę punktów albo wyposażyć nas w przyspieszenie . Z pewnością polska produkcja z tego wpisu nie byłaby tak ciekawa, gdyby nie zastosowane w niej sterowanie wykorzystujące czujnik ruchu w telefonie. To właśnie przede wszystkim ono sprawia, że grając w Crazy Kangaroo odczuwa się sporą frajdę.

Pisząc o plusach gry nie można, rzecz jasna, zapominać również o naprawdę ładnie prezentującej się w niej dwuwymiarowej oprawie graficznej, a także miłych dla oka efektach dźwiękowych, które nie nudzą się nawet po kilkudziesięciu minutach spędzonych ze smartfonem.

Godny odnotowania jest też fakt, iż Crazy Kangaroo posiada blisko 50 misji do wykonania, co jest dość dobrym wynikiem, jak na zupełnie darmową produkcję.

Niestety, musicie wiedzieć o tym, że przed pobraniem produkcji Gamelionu należy  zwolnić w swoim telefonie ponad 26 MB pamięci. Użytkownikom nowoczesnych sprzętów może się to wydawać błahostką, ale wydaje nam się, że zupełnie inaczej do tego tematu podchodzą osoby korzystające z nieco słabszych smartfonów i dlatego właśnie postanowiliśmy o tym wspomnieć.

Ogólnie rzecz biorąc, Crazy Kangaroo można uznać za wyjątkowo udaną i godną polecenia aplikację. Jeśli nasza rekomendacja Was przekonała, zapraszamy do odwiedzenia Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button