Meta Widget – ciekawy widżet

Widżety to aktualnie nieodłączny element smartfona. Teraz prawie każdy w miarę rozwinięty mobilny system operacyjny posiada je w standardzie. To daje pole do popisu wszystkim, którzy pragną jak najlepszego wyglądu swojego smartfona i oczywiście jak najbardziej spersonalizowanego do własnych potrzeb. Dzisiaj przedstawimy Meta Widget.

Jak już pewnie zauważyliście po tytule będziecie mieli możliwość ustawienia sobie w dowolnym miejscu na pulpicie widżet z wycinkiem jakiejś strony internetowej. Teraz będziemy mogli sobie ustawić dane, które sprawdzaliśmy przez uruchamianie przeglądarki na naszym pulpicie. Świetna opcja dla wszystkich, którzy nie chcą ładować niepotrzebnie danej strony w całości. Lepiej pobrać tylko jej wycinek.

Do czego to może być przydatne? Na przykład wykresy pogody, które znajdziemy na specjalistycznych stronach internetowych. Na pewno wiele z nich jest dokładniejsze od tych, które znajdziemy już w widetach z Google Play. Często okazuje się też, że po prostu przyzwyczailiśmy się do tego co prezentuje wykres i możemy odczytywać jego wykresy bez kombinowania co i jak. To dla tych przyzwyczajonych Przede wszystkim chodzi tu o wygodę. Kolejnym ciekawym pomysłem może być stosowanie go do sprawdzenia na przykład szczęśliwego numerka na stronie szkolnej. Wiele z was na pewno uczęszcza jeszcze do szkół i codzienne sprawdzanie numerka jest niekoniecznie potrzebne. Przecież można spojrzeć na pulpit i już wiemy jaki jest szczęśliwy numerek. Ile osób tyle zastosowań i każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecamy aplikację, bo sprawdza się ona naprawdę dobrze. Może być przydatny praktycznie każdemu, kto korzysta z Internetu.

Za darmo w Google Play.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button