Hot Springs Story – zarządzaj japońskim interesem!

Gier od Kairosoft na łamach naszego blogu prezentowaliśmy już kilka. Wszystkie one opierały się właściwie na podobnych zasadach. Zmieniały się tylko nasze cele i otoczenie, w jakim się znajdowaliśmy. Niestety gry te strasznie uzależniały. Nie wiadomo czemu, ale każda kolejna produkcja przyciągała na długie godziny mimo tego, ze była prawie taka sama jak reszta. Tym razem zarządzamy japońskimi gorącymi źródłami.

Jeśli nie znacie żadnych gier od Kairosoft, to zacznijcie od GameDev story, gdzie zarządzaliśmy firmą, która zajmuje się tworzeniem gier.
Jesteśmy więc menadżerem ośrodka z gorącymi źródłami, jak wskazuje sama nazwa gry. Decydujemy o budowie pokoi, ich dekoracjach oraz o rozrywkach.

Najważniejszą rzeczą podczas gry oczywiście będą pieniądze. Musimy starać się dogodzić wszystkim i starać się być jak najlepszym w okolicy. W grze znajdziemy wiele typów gości, a między nimi wędkarze, czy studenci. Każdy z typów osobowości ma inne wymagania, a każdy zadowolony klient to kilku następnych. Dlatego też przedstawiane są rankingi, w których startujemy i otrzymujemy za to nagrody pieniężne.

Naprawdę należy dbać o swój budżet, bo za pierwszym razem otrzymujemy pomoc z zewnątrz, lecz później nasza gra się po prostu kończy. Bankrutujemy i możemy zacząć od nowa. Po odpowiednim czasie rozgrywki gra się kończy i decydujemy, czy chcemy grać dalej, czy zacząć od nowa. W tym momencie zapisywany jest nasz wynik, który może być potem porównywany z kolejnymi.

Wszystkich dodatków nie opisujemy. A to dlatego, że w tej grze są one istotne i nie warto ich znać przed rozgrywką.

Za darmo w wersji Lite

oraz w Pełnej wersji za 15,50zl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button