The Night Flier – polataj sobie nietoperzem

The Night Flier to produkcja, której z pewnością nie można zaliczyć do grona tych, wyróżniających się piękną grafiką. Nie jest to także gra, w którą można grać dłużej niż godzinę. Dlaczego więc zarówno w AppStore, jak i Android Markecie jest ona w miarę popularna? Postanowiliśmy się tego dowiedzieć, a wyniki naszych testów przedstawić na łamach naszego blogu.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, The Night Flier z pewnością nie spodoba się wielbicielom realistycznej, trójwymiarowej grafiki. Opisywana przez nas gra jest bowiem w miarę prosta i na pewno nie wyróżnia się na tle konkurencji starannie przygotowaną grafiką.

Same zasady zabawy także nie należą do skomplikowanych. W The Night Flier wcielamy się w rolę dość sympatycznie wyglądającego nietoperza, który wybrał się na nocną podniebną wyprawę. Naszym zadaniem jest doprowadzenie naszego bohatera tak daleko, jak tylko będziemy w stanie. Oczywiście po drodze czekają na nas różnego rodzaju przeszkody.

W trakcie lotu możemy, na przykład, napotkać bomby zwisające na balonach oraz inne ciekawie wyglądające „przeszkadzajki”, które możecie zobaczyć na filmiku, zamieszczonym na końcu tego wpisu.

Do przejścia jest w sumie dziesięć poziomów. Każdy z nich różni się od poprzedniego, a więc gra w The Night Flier z pewnością nie należy do nużących, przynajmniej do momentu wygrania każdego levelu.

Na pochwałę w produkcji PageNet na pewno zasługują również dobrze zastosowane efekty dźwiękowe. Podczas gry spodobało nam się też to, że sterowanie odbywa się jedynie jednym palcem, co jest szczególnie wygodne w autobusie czy na zajęciach na uczelni.

The Night Flier można pobrać z AppStore i Android Marketu. Jeżeli więc szukacie czegoś na zabicie czasu, jest to propozycja dla Was.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button