Kayak – zaplanuj podróż lotniczą

Wprawdzie do wakacji jeszcze daleko, ale jak wiadomo nie od dziś, bilety lotnicze zazwyczaj rezerwuje się kilka miesięcy przed czerwcem czy lipcem, dlatego warto byście już teraz zainteresowali się aplikacją Kayak, dzięki której wybierzecie dla siebie i bliskich najlepsze i najkorzystniejsze połączenie lotnicze z wybranym miastem.

Strona internetowa Kayak jest obecnie chyba jedną z najbardziej cenionych porównywarek cen biletów lotniczych. Jeżeli już kiedykolwiek z niej korzystaliście, to na pewno nie będziemy Was musieli długo przekonywać do tego, że warto ściągnąć jej aplikację stworzoną specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów. Gdybyście wciąż jednak mieli jakieś wątpliwości, zapraszamy do bliższego przyjrzenia się wadom i zaletom opisywanego przez nas narzędzia.

Zacznijmy od tego, co w programie „Kayak” spodobało nam się najbardziej, a więc od wyszukiwarki połączeń według cen. Być może niektórym wydać się to śmieszne, ale nam bardzo przypadła do gustu ta funkcja, dzięki której podajemy jedyne kwotę przeznaczoną na lot oraz miejsce, z którego chcemy rozpocząć podróż, a program sam pokazuje nam gdzie możemy polecieć za odłożone przez nas pieniądze.

Oczywiście aplikacja umożliwia nam również standardowe wyszukiwanie połączeń, w którym wybieramy datę wylotu i powrotu oraz miejsce docelowe. Tak więc każdy znajdzie w „Kayak-u” to, czego mu najbardziej potrzeba.

Co ciekawe, opisywane przez nas narzędzie jest też w stanie pomóc nam w znalezieniu hotelu na czas pobytu w wybranym miejscu, a nawet pozwala na szybkie i wygodne…wynajęcie auta.

Na koniec warto też dodać, że Kayak pozwala na śledzenie tras latających samolotów, co także należy bez wątpienia zaliczyć do atutów programu.

Oczywiście sama aplikacja – jak przystało na narzędzie wyprodukowane na zlecenie szanującej się strony internetowej – jest darmowa, a możecie ją pobrać z AppStore i Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button