Dragon Vale – zaopiekuj się smokiem!

Każdy z was zna zapewne smoki z baśni i opowiadań, jakie można przeczytać w książkach, zobaczyć w filmach, czy też odnaleźć je w grach. Dragon Vale jest połączeniem zabawnego zwierzaczka z popularnej gry „jojo” z Simsami. Jest ona doskonała dla zabicia czasu w nudnym miejscem.

Dragon Vale jest całkowicie darmową grą. Oczywiście niektóre z elementów można nabyć również za pieniądze. Gra niestety wymaga połączenia z Internetem.

Gra polega na wylęgu, pielęgnowaniu oraz troszczeniu się o smoki. Można je karmić, a także rozwijać. Jest to aplikacja wręcz stworzona dla miłośników budowania budynków oraz dekorowania. Nasz dom, który stworzymy, pływa na wyspie i można również zaprosić innych użytkowników, w celu wyświetlenia i obejrzenia naszego domu. Mamy tutaj również dostępną opcję stworzenia pary smoków lęgowych oraz jako rozrywkę wyścigi smoków, w których możemy konkurować o przeróżne nagrody.

Aplikacja ta pozwala nam na zbudowanie wielu wysp na niebie, możemy stworzyć niestandardowe siedliska smoków, gdzie będą mogły się paść. Bardzo ciekawe są również wyścigi smoków. Gra jest pełna kolorowych wizualizacji i ciekawych animacji. Muzyka dzięki swojemu oryginalnemu, renesansowemu brzmieniu, nadaje grze niebywałego klimatu. Jedynym minusem jakiego można się tutaj doczepić jest wymaganie połączenia z Internetem, bowiem nie zawsze takowe możemy mieć.

Gra szczególnie polecana jest miłośnikom produkcji, w których trzeba się opiekować zwierzątkiem oraz tym, którzy uwielbiają budować domy oraz je dekorować.

Gra za darmo w Google Play.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button