Monster Stack 2 – zbuduj wieżę!

Monster Stack 2 to druga część doskonałej gry, w której niezbędnym elementem jest fizyka. Wszystko kręci się wokół niej. Jest to urozmaicona gra zręcznościowa, która cieszy się niemałą popularnością. Bawimy się w niej futrzanymi klockami przybierającymi kształt trójkąta, kwadratu, prostokąta a nawet koła. Oczywiście ostatnia figura ma na celu pokrzyżowanie naszych planów i myśli, że gra jest bardzo prosta.

Aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń z systemem Android, Windows Phone jak i iOS.

Ciekawym pomysłem jest to, że gdy zbudujemy już ogromną wieżę, która utrzymuje równowagę natykamy się na schabowego lub pałki z kurczaka i musimy nakarmić naszego futrzaka.

Na początku gra jest prosta., nawet bardzo. Później jednak jest coraz trudniej. Nowe kształty, dodatkowe klocki, które zamierzają nam przeszkadzać. Wszystko zaczyna się walić.

Może jest to niewiarygodne, ale mamy jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazje, aby stworzyć swój własny etap. Możemy dowolnie ułożyć wszystkie możliwe elementy, aby jak najbardziej zająć naszych przyjaciół. Jesteśmy w stanie sprawdzić umiejętności naszych kolegów.

Jedynym minusem jak dla mnie jest strasznie nudząca muzyka. Już po 5 minutach grania miałam jej dość. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie i możemy ją wyłączyć, ale myślę, że warto to podkreślić.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button