Destroy Gunners – walka mechami w przyszłości

Tym razem gra, która przenosi nas w przyszłość. Na świecie jak widać panują roboty i wojny odbywają się w ten sposób. Możliwe, że takie coś osiągniemy już niedługo w miarę rozsądnym kosztem, bo aktualnie tego typu badania są prowadzone i wykonanie takich robotów jest możliwe, lecz nieopłacalne i chyba niepotrzebne.

Przejdźmy jednak do naszej gry. Sterujemy robotem, a właściwie mechem, który chodzi i niszczy swoich przeciwników. Zdecydowanie mniejszych. Na końcu każdego poziomu czeka na nas jednak boss, który jest ogromny. Dość łatwo jednak go zniszczyć i nie stawia on zbyt wielkiego oporu.

Do dyspozycji otrzymujemy szereg różnych broni, z których każda ma inną moc. Dostajemy zwykłego guna, rakiety, rakiety samonaprowadzające.

Destroy Gunners oferuje kilka trybów gry. Pierwszym z nich jest Score Attack, w którym musimy zdobyć jak najwięcej punktów w określonym czasie. Te oczywiście naliczane są za kolejnych zniszczonych przeciwników. Kolejny to Extra Play, w którym po prostu gramy aż do śmierci.
Ostatniego trybem nazwać nie można, lecz to zwykła prezentacja rozgrywki.

Graficznie jest ok. Wszystko stworzone jest w pełnym 3D, więc dużo słabsze telefony nie będą niestety potrafiły odpalić tej produkcji. Dźwiękowo wygląda dobrze, lecz mogłoby być lepiej.

Całkiem sensownie rozwiązano także sterowanie. Z lewej strony jak grzybek na padzie, po prawej na dole obracanie lewo prawo, a strzelamy celownikiem, który pokazuje się OBOK naszego palca, a nie POD naszym palcem, co zwykle utrudnia niesamowicie rozgrywkę w tego typu grach.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button