Twój mózg chce zrobić Cię w balona?

Czy mieliście kiedyś do czynienia z aplikacją, która wskazywała Wam jedno a oczekiwała drugiego, sprawdzając Wasz poziom inteligencji i jednocześnie szybkość reakcji? Jeżeli nie, koniecznie sprawdźcie swoje siły w Flick Color. Apka jest banalnie prosta, a potrafi dać porządnie w kość ;)

qefqfe

Nie ma tutaj wiele do opowiadania. Głównymi bohaterami produkcji są różnego rodzaju istotki (czasem przypominają zwierzaki). Jeden oblikowany jest na początku, resztę możemy wykupić za wirtualne (500 monet), bądź prawdziwe pieniążki – $0,99 za sztukę. Wybór należy do Was, jednak ja osobiście stawiam na opcję numer jeden.

Co jest tak perfidnego w dziele studia ATP Creative? Koło, nazwa koloru, faktycznie występujący kolor, upływający czas, oraz postaci, które musimy przyporządkować do wyznaczonej misji.

Wygląda to mniej więcej tak, że w górnej części ekranu wyświetla się napis ,,żółty” (0czywiście w języku angielskim), natomiast sama czcionka jest koloru niebieskiego. W takiej sytuacji musimy zdecydować, którego bohatera ,,wyrzucamy” gestem w prawo, a którego kierujemy do koła. Do koła powinien trafić taki, którego kolor ,,skóry” jest żółty.

Grając, mamy taki mętlik w głowie, że ciężko jest nam się skupić. Z czasem udaje nam się opanować zasady i pobijamy własne rekordy. Za zarobione monety kupujemy nowych bohaterów (nie różnią się niczym od poprzedników, poza swoim wyglądem) i bawimy się dalej.

fw

Szukacie czegoś na kibelek, bądź do kolejki u lekarza? Pobierajcie Flick Color i cieszcie się wspaniałą zręcznościówką z elementami logiki. Polecam ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button