Łącz zakochane piłeczki z nowej grze zręcznościowej

Zakochane piłki z Love Balls, to bohaterowie najnowszej gry SuperTapx. Jeżeli przepadacie za produkcjami z prostymi zasadami i trochę bardziej wymagającymi zadaniami, ta aplikacja jest dla Was. 

Pierwsze uruchomienie Love Balls, to bliskie spotkanie z różową i niebieską piłką. Szybki tutorial, kilka minut intensywnej nauki i wszystko okazuje się jasne. Zasady są jasne jak słońce, a pokonywanie kolejnych leveli okazuje się być czystą przyjemnością.

Aplikacja została podzielona na różne epizody, w których znajdują się zestawy poziomów. Każdy z nich można przejść, zdobywając od jednej do trzech gwiazdek. To, ile ich zgarniemy, zależy tylko i wyłącznie od naszego sprytu.

Główna nauka, jaka płynie z samouczka, to rysowanie linii w celu złączenia ze sobą ballsów. Sposobów zbliżania do siebie piłek jest bardzo wiele. Jednym z nich jest narysowanie linii w powietrzu i zrzucenie jej w okolicę jednego z bohaterów.

Każdy kolejny poziom to konieczność niebanalnego kombinowania. W nagrodę za włożony trud, gracz otrzymuje złote monety. Te można wykorzystać między innymi na zakup pisaka. Różnica pomiędzy długopisem, piórem, ołówkiem, a kredką jawi się w postaci różnych efektów pozostawianych na ekranie.

Love Balls nie tylko prezentuje się wybornie, ale pochłania kawał czasu. Jeżeli macie do roboty coś więcej, niż zbijanie bąków, nie pobierajcie tej apki :D Może się bowiem okazać, że stracicie na nią dobrych kilka godzin :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button