Warszawa mobilna na Twoim smartfonie

Miłośnicy stolicy Polski w końcu doczekali się aplikacji, która w stu procentach poświęcona jest Warszawie. Wasza Warszawa to aplikacja, która w jednym narzędziu łączy cechy vademecum historycznego i rzetelnego przewodnika.

Aplikacja przeprowadza użytkownika przez trasy, którymi kroczyli mężowie stanu, znani pisarze i poeci, gwiazdy estrady i sportowcy. narzędzie okazuje najpopularniejsze ulice i lokale, które dawniej cieszyły się niezwykłą popularnością.

Wasza Warszawa zawiera interaktywne mapy stolicy z 1918 i 2018 roku, miejskie gry, które wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość, trasy spacerowe pozwalające na poznanie najważniejszych dzielnic, quizy sprawdzające pojętą wiedzę, kalendaria najważniejszych wydarzeń, zdjęcia, filmy i nagrania z poprzedniego stulecia, oraz ciekawostki historyczne przybliżone przez zwykłych mieszkańców Warszawy.

Opisywana apka to obiekt westchnień dla miłośników historii i tych z Was, którzy kochają stolicę Polski. Poznawanie historii Warszawy może być naprawdę przyjemne nawet dla tych, którzy do tej pory z historią mięli styczność jedynie na obowiązkowych zajęciach szkolnych.

Wasza Warszawa to starannie wykonana aplikacja, której nie można odmówić przemyślanego interfejsu i dbałości o szczegóły. Z jej dobrodziejstwa można skorzystać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button