Steam – w wersji mobilnej

Steam to aktualnie największa internetowa platforma, a właściwie sklep internetowy z grami. Na początku służyła ona tylko do obsługi gier z firmy Valve, lecz potem poszerzono ofertę i wprowadzono setki pozycji. Jest ona dostępna na platformy Windows, OS X, Linux (wersje beta), Playstation 3, iOS oraz Android.

Co więc oferuje nam mobilna wersja? Najważniejszą funcją jest możliwość sprawdzenia co aktualnie robią nasi znajomi oraz możliwość porozmawiania z nimi. Oczywiście klikając na nich możemy także przejrzeć sobie wszystkie ich gry, filmy, screeny i informacje dotyczące tego, co robili oraz ich konta. Przeglądać możemy także wszystkie ich gry. A jeśli chodzi o gry, to możemy je tam kupować, oglądać trailery, wymagania, zrzuty ekranu.

Bardzo ciekawą opcją dla łowców promocji są powiadomienia, które pojawiają się na naszym telefonie, gdy gra z naszej listy życzeń zostanie przeceniona. Wtedy to szybko i sprawnie możemy dokonać zakupu po obniżonej cenie i oczywiście zanim wyprzedaż się skończy. Warto polować na promocje, bo można dostać czasem gry w o wiele niższej cenie niż zazwyczaj.

Główną więc funkcją mobilnej wersji Steam jest obsługa społeczności, bo już na pierwszym ekranie, tuż po uruchomieniu wyświetla nam się nic innego jak tylko czat. Jest więc to najważniejsza czynność jaką możemy wykonywać na wersji mobilnej.

Aplikacja działała odpowiednio na wszystkich urządzeniach, na których mogliśmy ją uruchomić. Raz pojawił się tylko problem z logowaniem.

Link do pobrania aplikacji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button