Construction City – przebuduj całe miasto

Construction City  to aplikacja, która powinna zachwycić każdego, kto lubi bawić się w przestawianie, przenoszenie i konstruowanie różnych budynków. Do dyspozycji graczy oddano wiele różnych plansz, na których mogą wykazać się swoimi architektonicznymi zdolnościami. Budowanie mostów, przenoszenie ciężkich, metalowych przedmiotów, czy tworzenie bloku nie jest takie proste. Co powiecie na małe wyzwanie?

W Construction City wcielamy się w postać kierowcy różnych maszyn budowlanych. Przyjdzie nam z pewnością kierować spycharką, koparką, wózkiem widłowym, dźwigiem, czy wielkim żurawiem. Jak widzicie na obrazku powyżej, sterowanie odbywa się za pomocą joisticka i dwóch strzałek. Joictick jest dość trudny w obsłudze, gdyż ma bardzo rozbudowane funkcje. Należy poświęcić kilka minut na zapoznanie się ze sterowaniem każdego pojazdu. Construction City zapewnia zabawę przez długie godziny – do naszej dyspozycji oddano setki etapów, różniących się od siebie przede wszystkim poziomem trudności. Załóżmy, że musimy przenieść metalowy kontener w wyznaczone miejsce za pomocą dźwigu. Problemem w tym przypadku jest beczka, która jeżeli zostanie choćby muśnięta przez przenoszony obiekt, powoduje wielką eksplozję.

Twórcy produkcji zapewnili graczom bardzo dużo przeszkadzajek, które skutecznie utrudniają pokonywanie kolejnych poziomów. Za pomocą czarnej kuli przywieszonej do dźwigu musimy rozbić betonowe klocki – uwaga – jeżeli którykolwiek element dostanie się do zabójczej beczki, misja kończy się porażką. W grze należy bardzo delikatnie wykonywać każdy ruch, aby precyzyjnie wykonywać każde zadanie.

Pobierz Construction City za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button