Tower Blocks – twórz schronienie dla spadochroniarzy

Wyobrażacie sobie budowanie ogromnych wieżowców, które zapewniają schronienie … spadochroniarzom? Prezentujemy Wam Tower Blocks – aplikację, która być może w przyszłości natchnie budowniczych na świecie do skonstruowania powietrznych domów dla osób kochających podniebne szaleństwa. Taki biznes może się opłacać – ciekawe jak Wam pójdzie tworzenie miasteczka i zbieranie pieniędzy od mieszkańców dziwnych budowli.

towerZadaniem gracza w Tower Blocks jest tworzenie swego rodzaju miasteczka dla spadochroniarzy i osób przemieszczających się za pomocą parasolek. Początkowo możemy zbudować jedynie czerwony budynek, który przynosi najmniejszą ilość pieniędzy. Sprawa nie jest taka prosta – elementy budowli zrzucane są z góry – musimy wyczuć taki moment, aby części domów spadały dokładnie w miejsce tych, które już postawiliśmy. Jeśli któraś część nie utrzyma się na konstrukcji – spada na ziemię, a my tracimy jedną z szans na skuchę. Dom kończy się w momencie, w którym na haku będzie wisiał dach – tym pozytywnym, spadającym z nieba akcentem kończymy budowlę pierwszego wieżowca.

tower2Skoro budujemy miasteczko dla osób kochających podniebne szaleństwa, nie możemy zaprzestać na jednej budowli. Z biegiem czasu otrzymujemy możliwość budowania innych drapaczy chmur, które składają się z większej ilości segmentów. Należy pamiętać o tym, by zbierać czynsz od zamieszkałych – widoczny symbol dolara przy budynku świadczy o należności, jaką możemy zebrać. Aplikacja nie jest może ,,najwyższych lotów”, skoro obracamy się w tym temacie, jednak można pobawić się przez kilkanaście minut i poćwiczyć precyzję.

Pobierz Tower Blocks za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button