Soccer Rally 2 – przywal zderzakiem w piłkę i zalicz bramkę

Właśnie dlatego, ze Soccer Rally 2 zbiera bardzo różne oceny, postanowiłam sprawdzić jak gra przypadnie do gustu kobiecie, która nie przepada zbytnio ani za piłką nożną, ani za samochodami. Powiem szczerze, że jestem zachwycona. Tryb kariery jest bardzo rozbudowany, a możliwość ulepszania swoich umiejętności w akademii – rewelacyjna.

Jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z piłką wbijaną do siatki za pomocą auta, powinniście koniecznie przetestować produkcję studia IceFlame.

Za pierwsze pieniądze, jakie uda nam się zdobyć, dzięki przejściu tutoriala, możemy zakupić jeden z trzech samochodów. Nie powiem, by były to jakieś wypasy, lecz podróż ogórkiem dla mnie osobiście należy do przyjemności. Za prawie 12 tysięcy kupiłam białego ogóra i przeniosłam się na boiska.

Warto poćwiczyć sposób sterowania. Mnie najbardziej przypadł do gustu pomysł z ikonkami na wyświetlaczu: gaz, hamulec i kierownica – prosto i wygodnie. Trenowałam na jakimś dziwnym parkingu, pełnym porozstawianych desek i budynków – dzięki temu nauczyłam się szybko skręcać i driftować.

W akademii możemy rywalizować z innymi graczami, zbierając przy tym pieniądze na nowe bryki. Naszym pierwszym zadaniem jest objechanie parkingu kilka razy, mieszcząc się w wyznaczonym czasie. Udało mi się zdobyć złoto, więc i premia była porządna.

Przenosząc się na boisko nie jest już tak łatwo. Można sobie wyobrazić, że samochód jest zawodnikiem, tyle że trochę bardziej … ociężałym. Żeby dojechał pod bramkę, musi zrobić porządny zakręt, zamiast po prostu odwrócić się na pięcie. Plusem jest to, że zasięg uderzenia jest większy – walimy przodem, tyłem, bokiem – czymkolwiek, byle trafić do bramki.

Mamy okazję na rywalizowanie ze znajomymi na ekranie jednego urządzenia. Ja wolę zabawę z komputerem, lecz fani multiplayera będą zadowoleni. Duże wrażenie zrobiła nam mnie ścieżka dźwiękowa. Możemy sami wybrać sobie utwór, który będzie nam towarzyszył podczas gry. Zdecydowałam się na dość spokojną nutę, by wyciszyć się przed porządym pojedynkiem.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button