Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #89

Nadeszły upalne dni, podczas których nawet wypad nad jezioro wydaje nam się samobójstwem, a mrożone frytki ze sklepu smażą się podczas pięciominutowej drogi do domu. Zastanawiacie się pewnie, co robić w takich sytuacjach, a my mamy dla Was odpowiednie rozwiązanie – zagrajcie sobie w jedną z przecenionych gier. Na pewno zapomnicie dzięki nim o otaczającej Was pogodzie i bez problemu przetrwacie kilka najbliższych, iście afrykańskich, dni. Jeżeli jesteście gotowi na kolejny odcinek Androidowych Okazji, zaczynamy!

Trouserheart

Trouserheart to gierka, która łączy ze sobą cechy dobrego hack and slasha i produkcji z przezabawną, ale na swój sposób poważną, fabułą. Jako gracze, pomagamy w niej charyzmatycznemu królowi w… odnalezieniu spodni. Te skradzione zostały przez złośliwe gobliny i to właśnie nie przychodzi nam w apce najczęściej zabijać.

Plansze w grze pozwalają nam na siekanie oponentów oraz zbieranie monet. Na samym początku nie możemy liczyć na zbyt pokaźne nagrody za swoje starania, ale im trudniejsze wyzwania, tym cenniejsze łupy. A co dzięki nim możemy kupować? No, to już raczej łatwe do przewidzenia – zdobywamy sobie za nie ulepszenia dla naszej postaci, a dzięki temu możemy liczyć na to, że jeszcze lepiej będziemy sobie radzić w poszczególnych levelach.

Sterowanie w Trouserheart jest tak samo nieskomplikowane, jak oferowana rozgrywka. Lewa strona ekranu pozwala nam na kierowanie bohaterem, a prawa – na atakowanie. Jeżeli to zrozumieliście, o niczym więcej nie musicie wiedzieć, aby przejść opisywaną grę od początku do końca.

Produkcja Trouserheart stworzona została z myślą o osobach, które lubią nieszablonowe rozwiązania i – rzecz jasna – mają spore poczucie humoru. Jak widzicie na screenie, gierka prezentuje się bardzo oryginalnie.

Gra przeceniona została o blisko 70 procent. Obecnie kosztuje nieco ponad 4 złote. Pobierz Trouserheart za 4,12 PLN w Google Play.

Joe Danger

Marzyliście kiedyś o tym, by zostać kaskaderem? W takim razie na pewno będziecie miło zaskoczeni tym, co dostępne jest w grze Joe Danger, która w chwili obecnej dostępna jest w sklepie dla Androidowców za nieco ponad 6 złotych.

Zgodnie z tym, co już po części Wam napisaliśmy, w Joe Danger kierujemy panem zawodowo zajmującym się  kaskaderką. Naszym narzędziem pracy jest w tym przypadku motocykl, którym musimy skakać oraz wykonywać tricki. Wszystko to, oczywiście, na planszach pełnych pułapek, ciekawych dodatków i tak dalej, i tak dalej.

Autorzy wspominanego tytułu gwarantują, że stworzona przez nich zabawa wystarcza nieprzerwanie na ponad dwadzieścia godzin. Oczywiście, nie jest łatwo stwierdzić, czy rzeczywiście tak jest, ale wszystko wskazuje na to, że w owych statystykach jest jakieś ziarnko prawdy. Szczególnie, że w Joe Danger poza tradycyjną rozgrywką mamy jeszcze dzienne wyzwania oraz fajny Multiplayer.

Jeżeli należycie do dość wymagających osób, raczej będziecie zadowoleni z tego, co Joe Danger oferuje w kwestii grafiki oraz dźwięków. Co prawda, apka nie wygląda wyjątkowo realistycznie, ale jest komiksowa i na ekranie smartfona prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Obecna cena Joe Danger jest o 65 procent niższa od tej, z jaką mamy do czynienia na co dzień. Pobierz Joe Danger za 6,01 PLN w Google Play.

Clockwork Tales

Clockwork Tales to gra, która po polsku nazwana została „W Trybach Tajemnic”. Dlaczeo o tym piszemy? Bo wspomniana produkcja powstała w kraju nad Wisłą, a dokładniej mówiąc stworzyło ją znane i cenione studio Artifex Mundi. Jeżeli lubicie przygody, zagadki i niewyjaśnione, tajemnicze wątki fabularne, jest to apka w sam raz dla Was!

Akcja w Clockwork Tales rozgrywa się nie w czasach współczesnych, lecz w nieco odległej przeszłości. Gracz na samym początku dowiaduje się o sporej liczbie trzęsień ziemi nawiedzających miasta, a później o zniknięciu profesora, który chciał zbadać te niecodzienne zjawiska. Co dzieje się dalej, odkryjecie sami. Już teraz możecie być jednak pewni, że nie będziecie narzekać na nudę.

Zabrzańscy programiści tym razem stworzyli coś więcej, niż kolejnego przedstawiciela gatunku hidden object. W Clockwork Tales czeka na nas ogromna ilość łamigłówek, ale nie zabrakło też mini-gier, dzięki którym możemy polatać na paralotni albo rozegrać pojedynek z mechanicznymi stworami.

Nie można narzekać na wygląd Clockwork Tales. Aplikacja na pewno będzie Wam się podobać od początku do końca, a towarzyszące zabawie filmiki sprawią, że poczujecie się tak, jakbyście sami uczestniczyli w akcji jakiegoś filmu.

„W Trybach Tajemnic” przeceniono o 60 procent. Pobierz Clockwork Tales za 3,49 PLN w Google Play,

King of Dragon Pass

Pewnie niektórzy z Was wiedzą, że gry strategiczne nie wyglądały kiedyś tak samo, jak dzisiaj. Jeżeli pośród naszych Czytelników znajdą się tacy, którzy chcieliby wypróbować popularną rozgrywkę, ale w tradycyjnej odmianie, bez wątpienia można polecić im apkę King of Dragon Pass.

W grze King of Dragon Pass kierujemy plemieniem. Cel jest prosty – mamy stać się potęgą, starając się jednocześnie zjednoczyć wokół siebie jak największą liczbę sojuszników. Tym razem nie stawiamy jednak budynków i nie zbieramy plonów, a po prostu… podejmujemy właściwe decyzje, mające ogromne znaczenie dla przyszłości bohaterów.

W osiągnięciu sukcesu stara się nam pomóc plemienna rada, ale – oczywiście – ostateczny „werdykt” i tak zależy od nas. Musimy przy tym pamiętać, że w grze nie możemy się skupiać tylko na jednym aspekcie życia podopiecznych, lecz musimy – zgodnie z przysłowiem – robić tak, aby wilk był syty i owca była cała.

Obecnie King of Dragon Pass kosztuje w Google Play prawie 20 złotych. To o 50 procent mniej niż dotychczas. Pobierz King of Dragon Pass za 19,99 PLN w Google Play.

Czas na nas. Jeżeli spodobały Wam się gry z Androidowych Okazji, bardzo się cieszymy. Mamy nadzieję, że dzięki nam nie będziecie się nudzić przez najbliższych kilka dni, a może i nawet znacznie dłużej! Do następnego tygodnia, cześć!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button