AppSale – promocje w AppStore #131

Witajcie w ten niedzielny, wyjątkowo upalny wieczór. Za oknami temperatura przekracza 35 stopni (przynajmniej w Warszawie), a w AppStore wcale nie jest chłodniej. Twórcy mobilnych aplikacji serwują nam gorące promocje od samego rana. Jesteście ciekawi co nowego możecie pobrać na swoje jabłuszkowe urządzenia za darmo? Przewijajcie dalej :)

Propozycje na dziś będą trzy. Skupimy się na grach, by móc na spokojnie leniwie spędzać wakacje. Oto polecane produkcje: Pig Shot (przecena z $0,99 na zero), Bio Inc. Platinum (przecena z $1,99 na zero), oraz Glow Puzzle (przecena z $0,99 na zero).

Pig Shot

gw

Pig Shot to nic innego, jak kolorowy endless runner. Wcielamy się w nim w rolę operatora procy i jednej z dwóch świnek. Do naszej dyspozycji oddano dwa różowe zwierzaki, różniące się jedynie płcią.

Na planszy naszym celem jest tak dalekie wyrzucenie postaci z procy, by ta turlała się możliwie jak najdłużej, unikając przy okazji nieprzyjemnych spotkań z wymienionymi w grze fantami.

wrgw

Poza samą obsługą procy, do naszych zadań należy również sterowanie postacią podczas bezwładnego lotu. Poruszając urządzeniem na prawo i lewo, możemy kolekcjonować wartościowe przedmioty i unikać tych, które powodują spowolnienie. Podsumowując – fajna zabawa na kibelek i nie tylko :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Bio Inc. Platinum

Co tu dużo gadać – Bio Inc. Platinum to gra dla osób, które lubią złe czyny :) Naszym zadaniem bowiem staje się zainfekowanie ludzkiego ciała w taki sposób, by ten nie poradził sobie z infekcją i jak najszybciej opuścił świat żywych.

Dysponujemy ogromną ilością różnego rodzaju genów odpowiedzialnych za samopoczucie. Żeby zrobić maksymalnie dużą krzywdę, musimy skupić się na każdym symptomie chorobowym po kolei i w konsekwencji wyniszczyć organizm do granic możliwości.

Produkcja została wykonana w bardzo ładny sposób. Najpierw oglądamy sobie krótki filmik, by już po chwili zabrać się za wyniszczanie. To wciągająca i prawdziwie hardcorowa apka dla wszystkich fanów medycyny i strategii :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Glow Puzzle

jkjbk

Glow Puzzle to łamigłówka, w której przychodzi nam malować na wyświetlaczu różnego rodzaju wzory. Otrzymujemy pewien symbol, który bez odrywania ręki od wyświetlacza powinniśmy narysować jednorazowo.

O ile na początku jest to proste (misje są banalne), o tyle z czasem robi się bardzo trudno. Do dyspozycji mamy tylko 5 podpowiedzi powodujących przerzucenie nas do kolejnej planszy, więc należy porządnie się namyśleć zanim zdecydujemy o użyciu żarówki. Lepiej czasem zrobić kilka podejść więcej, niż uszczuplić posiadane podpowiedzi.

regr

Do pokonania mamy dziesiątki poziomów pogrupowanych w kilku światach. Żeby przejść do kolejnego, należy najpierw dać sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami z poprzednich epizodów. Gra warta uwagi :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button