Toon Shooters – bombardowanie na ekranie

Toon Shooters jest obecnie na przecenie, dlatego zdecydowałam się poświęcić tej aplikacji aktualny wpis. Dlaczego uważam, że warto poświęcić chwilę, aby dowiedzieć się więcej? Bo najnormalniej w świecie można się świetnie bawić za kompletne zero złotych! :) Moim zdaniem, skoro można mieć coś zupełnie za darmo, to należy to wykorzystać i nie czekać, aż cena wróci do normy. W końcu nikt Wam nie dopłaci za pobranie aplikacji :)

Zadaniem gracza w produkcji studia Mooff Games jest sterowanie specyficzną maszyną powietrzną. Wybieracie bohatera, którym będziecie podbijać przestrzeń powietrzną, a następnie dobieracie odpowiednią scenerię. Tych autorzy wymyślili aż 14, wiec możecie być spokojni, że oczy zbytnio się nie przyzwyczają do monotonnej grafiki.

Wygląd tego zdjęcia z pewnością nie oddaje emocji, jakie towarzyszą zabawie. Niemniej jednak, przyjdzie nam pokonywać przeróżnych wrogów, rozpoczynając od podobnych do nas wielkością, kończąc na takich gigantach, jakich widzicie na obrazku wyżej. W sumie przeciwników mamy 57. Każdy z nich charakteryzuje się innym sposobem ataku, przez co musimy się skupić naprawdę mocno, aby przetrwać.

Podczas gry zbieramy fanty w postaci pieniędzy, oraz power-upów. Ulepszenia przede wszystkim nadają naszemu bohaterowi inny wygląd, oraz sprawiają, że maszyna, którą się poruszamy, dysponuje innym rodzajem broni – z pewnością skuteczniejszym. Co do zakupów w sklepie dla gracza, należy się wstrzymać przez kilkanaście pierwszych minut. Początkowo nie stać nas nawet na najmniejszy zakup, lecz z czasem (w miarę postępów w grze), mamy okazję na dokonanie pewnych zakupów.

Autorzy przyłożyli się przede wszystkim do dość rozbudowanych możliwości ulepszania postaci. Jest to moim zdaniem bardzo duży plus. Ile jest aplikacji, które zapowiadają się dobrze, lecz przez robienie wszystkiego ,,na jedno kopyto”, zapomniano o czymś takim, jak rozwój. Jeżeli przepadacie za zręcznościówkami, czy strzelankami, będziecie wiedzieć o czym mówię ;)

Póki co, mogę Wam jedynie polecić przetestowanie gry i dopasowanie jej do własnych wymagań. Graficznie fajnie, dźwiękowo fajnie. Polecam!

icon
Toon ShootersMooff Games LtdGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close