Stick Cricket – poznaj tajemnice krykieta i stań na szczycie

Z krykietem miałam styczność jedynie na ekranie telewizora, kiedy to tata zadręczał mnie codziennymi relacjami z wydarzeń sportowych. Zawsze miałam wrażenie, że zamiast odbić szanowną piłkę, po prostu dostałabym nią w twarz. Jak widać po niektórych uderzeniach w Stick Cricket – takie sytuacje również się zdarzają.

Jeżeli jesteście fanami krykieta, bądź chcielibyście po prostu spróbować czegoś nowego, pobierzcie mobilną aplikację na swojego smartfona i sprawdźcie swoją celność i wyczucie. System mikropłatności jest oczywiście dość rozwinięty – na każdym kroku jesteśmy zachęcani do pobrania pełnej wersji gry. Żeby jednak skusić się na taką opcję, wypadałoby poznać zaawansowane możliwości produkcji od Stick Sports.

Z tego, co zdążyłam zauważyć, w darmowej wersji produkcji mamy dwa tryby gry – trenujemy uderzenia na meczach towarzyskich, bądź walczymy o prawdziwy puchar. W tym drugim przypadku jest trochę trudniej, gdyż nasi przeciwnicy są silni i nie rzucają prostych piłek.

Możemy wybrać wygląd swojego zawodnika, jego kolor włosów, kolor skóry, oraz barwy stroju. Jeszcze nie doszłam do tego, na co możemy wydawać banknoty, których pewną kupkę mamy na swoim koncie (mimo, że przejrzałam wszystkie opcje gry).

Jak widać na obrazku powyżej, sterowanie odbywa się za pomocą dwóch klawiszy: uderzenie z prawej strony, oraz z lewej. W tenisie wiedziałabym jak profesjonalnie je nazwać, lecz w tym przypadku ograniczę się do amatorskiego słownictwa.

Gracz stojący naprzeciwko nas rzuca piłkę (zależnie od jego siły i umiejętności, dostajemy specjalną notkę o naszego wirtualnego trenera). Musimy wyczuć moment, w którym należy przywalić w lecący obiekt. Maksymalnie za odbicie możemy uzyskać 6 punktów. Moim rekordem jest 4 i bardzo się z tego cieszę.

Muszę przyznać, że gra nie jest łatwa. Trzeba naprawdę porządnie wczuć się w zabawę, by trafić w odpowiedni moment uderzenia. Mnie to zajęło trochę czasu, lecz już po kilku minutach widziałam poprawę. Gra jest bardzo popularna na całym świecie – wierze, że jej możliwości zadowalają osoby, które zawodowo grają w krykieta.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Stick Cricket ClassicStick Sports LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button