Pizza Vs. Skeletons – pizza za 5 dolarów – warto?

Przyszła dzisiaj kolej na płatną aplikację Pizza Vs. Skeletons. Postaram się wskazać Wam zalety, jak i wady produkcji, abyście mogli stwierdzić, czy warto wydać na nią prawie pięć dolarów. Gra z pewnością może wywołać ślinotok u osób, które przepadają za pizzą. Jako, że w apce pojawiają się również szkieletory, apetyt może delikatnie zmaleć, co dobrze wpłynie na Wasze wyniki w każdym levelu.

Co tu dużo pisać – w grze wcielacie się w postać gigantycznej pizzy, która w każdym levelu ma do spełnienia inne zadania. Poruszanie się tym wielkim kawałkiem ciasta z groźną miną jest proste. Przechylając urządzenie, kierujemy pizzę w prawo, bądź w lewo. Jeżeli dotkniemy ekranu, nasza bohaterka podskoczy. Skacząc i przechylając jednocześnie ekran, możemy tworzyć różnego typu combo-skoki. W początkowych etapach naszymi przeciwnikami są szkielety z ostrymi grotami w ,,dłoniach”. Naszym zadaniem jest zniszczenie tych nędznych kości, poprzez wtoczenie się na nie. Sprawa jest o tyle utrudniona, że nie możemy się ,,nabić” na ostre końcówki broni wrogów. Jeżeli szkieletory napierają na nas z ,,wielką strzałą” skierowaną w naszą stronę, należy podskoczyć i zaatakować je od tyłu. Jeśli natomiast groty skierowane są w górę, wystarczy wtoczyć się na przeciwnika.

W aplikacji mamy szansę na dopicowanie naszej pizzy za pomocą różnych składników i elementów ubioru – wszytko za zarobione w grze pieniądze. Po każdym etapie mamy do zatrzymania kręcące się koło, w którym możemy wygrać bonus. Może nim być na przykład kasa, którą następnie przeznaczamy na dekorowanie pizzy. Czy warto wydać na grę pięć dolarów? Nie sądzę – ja osobiście nabyłam ją na promocji AppSale i cieszę się, że nie musiałam płacić takiej kasy za fajną gierkę, która powinna być zdecydowanie darmowa (nie wyróżnia się spośród innych aplikacji niczym szczególnym).

Pobierz Pizza Vs. Skeletons za $4,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button