Garden Manager – apka dla miłośników ogrodnictwa

Wprawdzie sezon na uprawianie roślinek w przydomowym ogródku już się zakończył, ale wciąż nic nie stoi na przeszkodzie, by jakieś fajne roślinki wyhodować w domu, w doniczce. Jeżeli należycie do osób, które często zapominają o podlewaniu kwiatków czy ich pielęgnowaniu, aplikacja z tego wpisu powinna Wam się przydać.

garden

Garden Manager – jak wskazuje na to sama nazwa – pozwala nam zarządzać naszą domową uprawą roślinek. Nie działa to jednak tylko na zasadzie przypomnień. Wprawdzie te także w programie są dostępne, ale tak naprawdę nie są jego najważniejszą cechą. Co zatem nią jest? O tym za chwilę.

W opisywanym programie dodajemy zdjęcia naszych roślinek i aktualizujemy je. Każdą roślinkę możemy nazwać, a także napisać przydatne informacje na jej temat: jakie środowisko lubi, kiedy się ją podlewa oraz przycina. Tutaj do akcji wkraczają właśnie wspomniane wyżej przypomnienia. Możemy ustawić, z jaką częstotliwością smartfon ma nam przypominać o podlewaniu danej roślinki.

garden1

Garden Manager posiada także sporo funkcji społecznościowych. Efekty naszej pracy z roślinką możemy wysyłać znajomym na portalach typu Facebook. Nie wiem, czy ktoś będzie z tego korzystał, ale warto wspomnieć, że takie coś istnieje.

Na koniec jeszcze jedna ciekawa funkcja – wykresy. W opisywanym programie możemy śledzić, jak rozwija się nasz zielony podopieczny na specjalnych diagramach. Jak dla mnie – całkiem fajna sprawa!

Garden Manager do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button