Dog Pile – pieski pinball

Jeżeli macie ochotę pograć w grę inną od wszystkich, dostępnych w Google Play, to jest pewna aplikacja, którą z czystym sumieniem możemy Wam polecić. Dog Pile to niezwykle oryginalna produkcja, w której powinni znaleźć coś od siebie fani pinballów, gier logicznych, a także…słodkich, kreskówkowych psiaków. Zapowiada się więc niesamowita zabawa na najwyższym, mobilnym poziomie.

Większość z Was grała zapewne kiedyś w jakąś z gier, w których zadaniem gracza jest wystrzeliwanie kolorowych kulek i łączenie ich z innymi (w tym samym kolorze, oczywiście). W tego typu produkcjach nigdy jednak na planszach nie występowało wiele przeszkód, w przeciwieństwie do Dog Pile.

W opisywanej przez nas grze nasze zadanie polega bowiem na połączeniu jednego z piesków z jego braćmi bliźniakami. Tylko że w tym akurat przypadku nie liczy się nasza celność, a spryt i szczęście, tak jak we wspomnianym już pinballu. Najlepiej rozgrywkę w Dog Pile opisuje zamieszczony na końcu tego wpisu filmik. Nie będziemy więc zanudzać Was już naszymi wywodami na temat zasad gry, a jedynie zachęcimy Was do obejrzenia wspomnianego video. Mamy nadzieję, że się nie obrazicie ;)

Mimo iż Dog Pile wygląda jak gra dla dzieci, możecie wierzyć nam, że poziom trudności w tej produkcji wcale do najniższych nie należy. Szczególnie, że aby przejść dany level potrzeba zmieścić się w odpowiednim czasie,  a to bardzo uprzykrza życie graczowi (przede wszystkim w dalszych etapach).

Warto wspomnieć także o tym, iż w większości poziomów (nie możemy powiedzieć, że w każdym, bo całej gry nie przeszliśmy ;)) możemy czworonogami zbierać pyszne kości, dzięki którym dokupujemy nowe psiaki oraz zmieniamy im okulary. Wprawdzie pomysł nie jest bardzo skomplikowany, lecz na pewno pozytywnie wpływa na nastawienie gracza i sprawia, że samo przejście danego poziomu w Dog Pile nie jest jedyną rzeczą, jaką chce się osiągnąć.

Ogólnie rzecz ujmując, pieski pinball bardzo przypadł nam i uważamy, że jego godny uwagi. Tym bardziej, iż można pobrać go z Google Play i AppStore za niecałe cztery złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button