Tap Dragon Park – hoduj swoje smoki

Jeżeli podobają Ci się gry strategiczne, w których dba się o własne królestwo bądź gospodarstwo rolne, to gra Tap Dragon Park najprawdopodobniej przypadnie Ci do gustu. Opisywana przez nas w tym wpisie produkcja studia Pocket Gems to typowa zabawa w hodowlę. Z tą różnicą, że nie pielęgnuje się w niej własnych krówek, świnek czy kur, a…smoki, które mają przydać się na wypadek ataku niebezpiecznych trolli.

W opisywanej przez nas grze jesteśmy zarządcami królestwa, które posiada starożytny, niezwykle cenny skarb. Pewnego dnia, na nasz zamek najeżdżają trolle, chcące za wszelką cenę zagarnąć złoto. Oczywiście, ostatecznie udaje się stłumić atak niebezpiecznych stworzeń, lecz ginie przy tym bardzo wiele ludzi. Aby więc nigdy więcej podobna sytuacja się nie przydarzyła, postanawiamy rozpocząć hodowlę niezwykłych strażników – smoków.

Mimo iż wydawać by się mogło, że silne, skrzydlate stworzenie powinno wystarczyć do pokonania chytrych trolli, w naszej hodowli pomaga nam przez całą grę sympatyczny czarodziej, który dodaje naszym podopiecznym dodatkowych, niespotykanych wcześniej mocy pozwalających nam na jeszcze efektywniejsze rozprawianie się z wrogami.

Jak zapewne się domyślacie, na samym początku jakość wyhodowanych przez nas smoków nie należy do najlepszych. Z biegiem czasu robi się jednak coraz ciekawiej. Nie dość, że nasi specyficzni strażnicy rozwijają swoje umiejętności, to jeszcze ewoluują i pozwalają nam na krzyżowanie ich ze sobą oraz tworzenie nowych gatunków.

Zabawy jest więc co niemiara, choć tak naprawdę najbardziej emocjonujące pozostają same walki z trollami, dzięki którym jesteśmy w stanie określić, co jeszcze musimy poprawić w smokach oraz bez czego mogą się one obyć.

Warto wspomnieć również o tym, że Tap Dragon Park charakteryzuje się ładną, kolorową grafiką. Dzięki niej przyjemność z gry jest jeszcze większa niż mogłoby się wydawać. Możecie wierzyć nam na słowo (choć, oczywiście, wcale nie musicie ;)).

Na koniec jeszcze jeden atut opisywanej przez nas gry: jest ona całkowicie darmowa. Jeżeli więc lubicie gry strategiczne polegające na hodowli różnych zwierzaków, to nie powinniście dłużej zwlekać i już teraz pobrać Tap Dragon Park.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button