Electronic Arts zorganizowało wyprzedaż z okazji Dnia Ojca

17 czerwca obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych narodowy Dzień Ojca. Z tej okazji Electronic Arts postanowiło zorganizować specjalną wyprzedaż w Google Play i AppStore, w ramach której można kupić wiele interesujących produkcji taniej o nawet 80 procent! Przecenione zostały, między innymi, takie hity, jak: FIFA 12, Need for Speed Hot Pursuit i Dead Space.

Mimo że EA zorganizowało specjalną promocję zarówno dla Androidowców, jak i użytkowników systemu iOS, to przede wszystkim ci drudzy powinni cieszyć się z opisywanej przez nas akcji z okazji Dnia Ojca. A wszystko to dlatego, że ceny produktów od Electronic Arts nie spadły w Google Play tak nisko, jak w AppStore. Jako przykład może posłużyć tutaj gra Dead Space, którą na iPada można pobrać już za nieco ponad 3 złote, natomiast na sprzęt z Androidem…za prawie 20 złotych!

Poza wspomnianym już przez nas Dead Space, w Google Play przeceniono również produkcję FIFA 12 (ok. 12 złotych), Plants vs. Zombies (ok. 8 złotych) oraz Need for Speed: Hot Pursuit (11,95 złotych).

O wiele bogatszą liczbę wyprzedawanych aplikacji można znaleźć w AppStore. Tutaj do końca dzisiejszego dnia można kupić w promocyjnej cenie, między innymi: Battlefield: Bad Company 2 (ok. 4 złote), Tiger Woods PGA TOUR 12 (ok. 4 złote), Tetrisa (ok. 4 złote), Mass Effect: Infiltrator (ok. 4 złote) oraz Real Racing 2 (również ok. 4 złotych).

Naszym zdaniem na uwagę zasługują jeszcze oferty na aplikacje przeznaczone na iPady. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim grę FIFA 12 (ok. 20 złotych), Real Racing (ok. 8 złotych) oraz Need for Speed: Hot Pursuit (także ok. 8 złotych).

Tak, jak już wspomnieliśmy, promocja z okazji Dnia Ojca potrwa tylko do końca 17 czerwca. Jeżeli więc chcecie pobrać jakąś grę w cenie niższej od normalnej, radzimy się spieszyć z zakupami!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button