StickMan BMX Stunts – zaszalej rowerem!

Pogoda się stale polepsza, nadchodzi wreszcie wiosenna, a nawet letnia pogoda. To powoduje, że coraz więcej ludzi wychodzi na dwór by uprawiać wszelkiego rodzaju sporty. Niestety wielu z nas nie ma takiej możliwości, bo nie ma czasu na takie rzeczy albo nawet chęci by się męczyć. Jeśli jednak chcemy powalczyć z trikami na rowerze, to możemy zainstalować sobie Stick Man Stunts.

Co jest celem gry? Celem jest dojechanie do mety w jednym kawałku. Należy w odpowiednich momentach podskakiwać i się rozpędzać. Im szybciej jedziemy, im szybciej wyskoczymy i im więcej trików zrobimy, tym więcej punktów zdobędziemy. Możemy także pulę ich powiększyć poprzez zbieranie porozrzucanych na danym poziomie gwiazdek.

Gra składa się z czterdziestu poziomów podzielonych na 3 epizody. To kilka godzin rozgrywki, a więc nie ukończymy jej tak szybko jak mogłoby się wydawać. Dostepnych jest niewiele trików (dokładnie osiem), lecz niektórych możemy nie zrobić w określonych sytuacjach, bo np. za szybko jedziemy, tu wzniesienie, więc backflipa nie uda się wykonać.

Uruchomiłem grę i na samym początku coś mi nie pasowało. Jedyne co mogłem robić, to rozpędzić się i klikać na przycisk trików. Sztuczki były wybierane losowo spośród wszystkich dostępnych. Zacząłem przechylać telefon na boki, bo myślałem, że może w ten sposób wpłynę na stickmana, lecz ten nic. Dopiero w opcjach można było włączyć możliwość samodzielnego robienia akrobacji. No cóż – dziwne rozwiązanie.

Graficznie jest bardzo ok., gdyż to tylko prostych kilka animacji, tło i jadący stickman na rowerze. To sprawia, że z tą grą poradzi sobie każdy telefon, czy nawet najtańszy tablet, na którym również grę testowaliśmy. Dźwięk nie powala na kolana, bo jedyne co usłyszymy to… muzyka w tle i dźwięk gwiazdek, które zbieramy. Nic więcej. Można było się tutaj postarać o jakieś podstawowe dźwięki przy wykonywaniu sztuczek.

Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button