Make it Rain: Rich and Famous – szastaj kasą

Chcecie zarabiać masę kasy? Teraz możecie sprawdzić swoją biznesową żyłkę w Make it Rain: Rich and Famous od IceMochi. Aplikacja jest teoretycznie banalna i bezsensowna, lecz wkręca jak mało która. Wystarczy mieć sprawne palce i głowę na karku, by w szybkim czasie dorobić się milionów dolarów!

Gra Make it Rain osiąga niesamowite sukcesy na rynku. Wszystko za sprawą wirtualnych pieniędzy, które możemy mnożyć praktycznie bez ograniczeń. Zaczynamy od tego, że przeciągamy palcem w górę, by z kupki pieniędzy zrobić wielki zielony deszcz. Im szybciej przeciągamy, tym więcej udaje nam się zarobić.

Kiedy nasze konto będzie już zasilone w dostatecznym stopniu, warto zadbać o ulepszenia sejfu, oraz wielu innych ważnych czynników. Jedną z najważniejszych rzeczy podczas stawania się milionerami, jest prawidłowa inwestycja.

Dolny pasek jest pełen propozycji. Możemy zainwestować we własna markę spodni, rozgłośnię radiową, oraz wiele innych, aby nasze zera mnożyły się w zastraszającym tempie. O ile w trybie online jesteśmy w stanie sami szastać pieniędzmi, o tyle fajnie by było, gdyby podczas naszej nieobecności również kasa się obracała.

Należy pamiętać o tym, że istnieje szansa na wpadnięcie w tarapaty. Wtedy koniecznym zagraniem jest telefon do prawnika, który udzielając profesjonalnej porady prawnej jest w stanie wyprowadzić nas na prostą.

Jak wspomniałam na początku, aplikacja wygląda na banalną, ale w praktyce robi z głowy sieczkę. Dzisiejsza wymiana zdań w redakcji:  -Mam już 4000 na sekundę! -Pfff, a ja mam 6800!

Jaki z tego wniosek? Im prościej, tym lepiej. Podobnych gier wyszło już wiele zarówno na iOS-owskie urządzenia, jak i na Androida. Jeżeli macie czas na głupoty, pobierajcie. Z pewnością przez długi czas nie będziecie mogli pozbyć się odruchu wyrzucania pieniędzy :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button