Darmowe odtwarzacze muzyki na Androida

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała darmowe odtwarzacze muzyki na Androida. Oprócz tego opowiedziała o aplikacji „The Talks”, udostępniającej wywiady ze znanymi osobami oraz o „mosaic.io” – programie, który łączy kilka urządzeń mobilnych w jeden ekran.

„The Talks” to mobilna wersja serwisu o tej samej nazwie. Jej twórcy raz w tygodniu na łamach swojego portalu publikują wywiady z ludźmi sztuki, filmu, mody, muzyki i sportu.

20140514-oa-odc-85.Still006

Dla niektórych wadą tej darmowej aplikacji będzie to, że jest po angielsku. Program został jednak bardzo solidnie przygotowany, a jego szata graficzna, zdjęcia sław i same rozmowy naprawdę zasługują na uznanie.

„mosaic.io” to aplikacja-ciekawostka, która pozwala łączyć kilka urządzeń mobilnych w jeden ekran. Oferuje nam ona coś podobnego do ścian multimedialnych, składających się z wielu monitorów zestawionych razem i wyświetlających jeden obraz. Jest darmowa i co ciekawe podobno bardzo wiele firm zainteresowało się już prezentowanym przez nią rozwiązaniem i niebawem pojawią się wykorzystujące je gry.

Smartfony powoli, ale skutecznie wypierają z rynku wszelkie odtwarzacze muzyki. Dlatego w markecie Androida znajdziemy tak wiele aplikacji do słuchania ulubionych utworów. W programowym pojedynku spotkały się: „doubleTwist Player” i „Shuttle Music Player”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button