Need For Speed Shift – znane i lubiane

Któż nie zna jednej z najpopularniejszych serii gier na świecie, a konkretniej serii Need For Speed. Pierwsza część zadebiutowała w roku 1994. Do tej pory powstają kolejne wersje – raz, bądź dwa razy w roku. Tych jest już 21, a końca nie widać, bo twórcy korzystając z niebywałej popularności sprzedają swoje produkty bez najmniejszego problemu. Teraz smartfony oferują więcej mocy niż komputery jakieś kilka lat temu. Mamy już nawet Need For Speeda.

Cóż oferuje nam gra od Electronic Arts? Zdecydowanie najważniejszym trybem jest kariera. W tej zdobywamy pieniądze, które możemy zamienić na samochody lub nowe części do nich. W tym trybie nie znajdziemy więcej niż 18 tras, co może jest i wadą.
Możemy także przejechać oczywiście szybki wyścig, za który nic nie otrzymujemy – ale też i nic nie stracimy jeśli przegramy.

Jeśli chodzi o możliwości tuningu, to do dyspozycji mamy opcję zmiany wyglądu oraz wydajności. Opony, przełożenie i kilka innych. Gra oferuje także 3 różne poziomy trudności, co sprawia, że nawet gorsi gracze poradzą sobie z wirtualnymi przeciwnikami. Do naszej dyspozycji dostajemy 20 samochodów, a więc jest to dość sporo.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest to jedna z ładniejszych pozycji w markecie, która do tego działa nawet na słabych telefonach. Brawa za optymalizację! Dźwiękowo również jest bardzo dobrze.
Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, a sam model jazdy jest dopracowany i wszystko działa świetnie. Ciekawą rzeczą jest możliwość wybrania widoku z kokpitu, który pozwala nam na poczucie się jak w samochodzie, który prowadzimy.
Grę możemy polecić każdemu, kto chciałby trochę powalczyć na wirtualnych torach.

Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button