Leo’s RC Simulator – dla fanów modeli

Właściwie każdy mężczyzna lubi pobawić się zdalnie sterowanymi modelami. Bardzo ciężko będzie znaleźć takiego, któremu takie zabawki się nie spodobają. Niestety okazuje się, że jest to strasznie droga i jednocześnie ryzykowna zabawa. Łatwo stracić panowanie nad np. samolotem i zniszczyć go w efektowny sposób.

Z pomocą przychodzi nam więc gra Leo’s RC Simulator, która jest symulatorem zdalnie sterowanych modeli samolotów. Co ciekawe – nie ma tutaj żadnych zasad. Po prostu uruchamiamy grę i gramy.
Do dyspozycji mamy 4 podstawowe modele. W tym szybowiec oraz helikopter.  Do tego mamy także dwie scenerie, gdzie możemy poszaleć naszymi wirtualnymi maszynami. Jest to niestety niewiele, lecz okazuje się, że pod tym mamy opcję ściągnięcia z Internetu dodatków stworzonych przez fanów. Są to głównie samoloty, których na dzień pisania artykułu jest 16. Baza ta oczywiście stale się powiększa wraz z ilością fanów.

Modelem sterujemy za pomocą akcelerometru bądź ekranu, lecz tylko z multitouchem, gdyż musimy używać dwóch kontrolerów. Do sterowania trzeba się przyzwyczaić. Start nie jest niczym trudnym. Gorzej jest niestety z lądowaniem, które opanować można dopiero po jakimś czasie.
Ciekawą funkcją jest możliwość robienia screenshootów oraz nagrywania demek z naszego lotu, gdzie zaprezentować możemy różne tricki i akrobacje. Dobre do pochwalenia się w Internecie.

Fizyka jest odzwierciedlona dość dobrze, a grafika jest wystarczająca. Niestety telefony bez akceleratora 3D mogą sobie nie poradzić. Udźwiękowienie stoi na dość dobrym poziomie.

Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button