Formula Racing Extreme Drive – F1 na telefonie

Sezon wyścigowy Formuły 1 w pełni. Najszybsze samochody, najwięcej mocy i największe emocje spośród wszystkich sportów motorowych. Dla wielu osób jest to po prostu jeżdżenie w kółko po torze, lecz dla innych znowu piłka nożna to bezsensowne bieganie za piłką. Dla osób zainteresowanych powstała gra wyścigowa, którą jest Formula Racing Extreme Drive. Któż nie chciałby jednak zasiąść za kierownicą prawdziwego bolidu? No cóż – mamy tutaj chociaż 0,01% tego, co moglibyśmy poczuć w prawdziwym pojeździe.

Pozycja ta polecana jest głównie fanom F1, gdyż reszta wybierze zapewne inne.
Gra pozwala nam na ściganie się w 11 lokacjach, które niestety nie są odzwierciedleniem prawdziwych miejsc, gdzie rozgrywane są GP F1. Do dyspozycji mamy także możliwość udziału w mistrzostwach. Kolekcjonujemy punkty, które ustalają naszą pozycję w rankingu oraz pieniądze, za które możemy dokonać ulepszeń naszego bolidu. To przekłada się oczywiście na coraz lepsze czasy, a te jak wiadomo w tych wyścigach są bardzo ważne. Szkoda, że nie ma trybu multiplayer.

Gra jest dość dobrze wykonana. Grafika jest prosta, więc nie będzie sprawiać problemów nawet słabszym telefonom.  Dla niektórych osób jest to niestety zbyt mało. Dźwięk również nie stoi na wysokim poziomie. Model sterowania nie jest doskonały, lecz można go opanować bez trudności, co jest zaletą.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button