One Touch Drawing – narysuj jednym dotknięciem

Ludzie lubią wyzwania. Dlatego gramy w gry logiczne. Mamy ich wiele, lecz ta jest dość oryginalna. Co ciekawe – One Touch Drawing to jedna z popularniejszych pozycji zarówno w Google Play jak i w App Store. Zapewne stoi za tym cena, a konkretniej jej brak, bo aplikacja dostępna jest za darmo.

Co jest celem gry? Należy połączyć wszystkie zaznaczone punkty ale korzystając z nich tylko raz. Po prostu rysujemy dane nam kształty. Niestety nie możemy oderwać palca od ekranu, co sprawia, że gra staje się wyzwaniem. Na samym początku rysowanie kształtów zajmuje kilka sekund. Później dopiero pojawiają się bardziej skomplikowane kształty i utrudnienia np. miejsca, gdzie musimy pojawić się dwukrotnie, telep orty, czy linie, po których możemy rysować tylko w jednym kierunku. Wystarczy jeden błąd i już kończymy. Nie można się pomylić, bo w wielu przypadkach ilość możliwych rozwiązań to 1. Do dyspozycji mamy oczywiście podpowiedź, lecz uaktywnia się dopiero gdy nie potrafimy rozwiązać danej zagadki. Proste zabezpieczenie przed cwaniakami, którzy chcieliby całą grę ukończyć dzięki podpowiedziom. Poziomów tego typu jest dokładnie 100. Twórcy zapowiedzieli, że z kolejnymi aktualizacjami pojawią się kolejne levele. Oczywiście jeszcze lepsze niż te obecne.

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięk, to nie ma się do czego przyczepić, bo… dźwięk nie działał na dwóch urządzeniach, na których miałem okazję grę testować. Jeśli chodzi o grafikę, to nie ma urządzenia, które nie dałoby rady wyświetlić kilku punktów wraz z łączącymi je liniami. O sterowaniu również trudno się wypowiedzieć.

Gra dostępna za darmo w Google Play oraz App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button