Android Assistant – optymalizator

 

Okazuje się, że telefony z systemem Android, to praktycznie małe komputery, które oferują węcej opcji i większą wydajność niż komputery PC kilka lat temu. To sprawia, że maszyny tego typu są dość skomplikowane. Sam system wymaga więc dbania o niego. Niestety samodzielnie jest to trudne do wykonania, więc najlepiej by zrobił to za nas odpowiedni program.

Tuż po uruchomieniu aplikacji widzimy 3 zakładki, a na pierwszej kilka kołowych wykresów, które określają aktualny stan telefonu. Są to kolejno stan procesora, stan pamięci, stan baterii, miejsce na ROM oraz SD. Kolejna zakładka to menedżer procesów, z poziomu którego możemy powyłączać odpowiednie z nich, by zwiększyć wydajność. Każdy proces okraszony jest odpowiednim kolorem, który odpowiada rodzajom procesów (usługa, widżet, systemowa). Trzecia z nich to zestaw funkcji, które możemy wykorzystać. Pierwsza z nich, to mikser głośności, gdzie ustalimy głośność każdej rzeczy. W następnej wybieramy dzwonek. Dalej opcje, w których możemy zaoszczędzić baterię, by ta dłużej trzymała. Potem dwie funkcje czyszczące nasz system. Menedżer plików, rozszerzeń i kilka innych przydatnych funkcji.

Co odróżnia aplikację od wielu tego typu dostępnych w Google Play? To, że wszystkie opcje działają i nie ma żadnych problemów z ich działaniem. Wiele aplikacji tego typu ma problemy z różnymi wersjami systemu. My testowaliśmy ją na trzech urządzeniach, wszędzie inny Android i nigdzie nie było nawet najmniejszych problemów.

Regularne korzystanie z aplikacji naprawdę potrafi przyspieszyć smartfona.

Aplikacja za darmo w Google Play.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button