Starcie krokomierzy

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji możemy zobaczyć pojedynek krokomierzy. W programie nie zabraknie również aplikacji dla systemu iOS. Sphere służy do oglądania zdjęć panoramicznych obejmujących 360 stopni, a program Foldify pozwala nam tworzyć zabawne figurki 3D.

Podobno dzięki Sphere, nie wychodząc z domu, możemy poczuć się jakbyśmy byli w miejscu, które oglądamy na zdjęciu. Obraz widoczny na ekranie przesuwa się bowiem wraz z przemieszczaniem się urządzenia. Faktycznie możemy wręcz mieć złudzenie, że nasz tablet zamienił się w okno do innego świata.

Sequence 01_2

Foldify to program stworzony przez polskie studio Pixle. Mimo, że aplikacja nie służy właściwie do niczego poza zabawą, polegającą na tworzeniu figurek 3D, zdecydowanie jest warta poznania.

Angelice spodobały się również pomysły twórców aplikacji mobilnych, wykorzystujące możliwości naszych smartfonów w promowaniu prowadzenia zdrowego trybu życia. Dokładniej miała na myśli spacerowanie. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca bowiem robienie codziennie 10 tysięcy kroków. Darmowe programy z pojedynku, Noom Walk i Moves, poinformują nas ile mamy ruchu podczas każdego dnia. Który z nich okazał się lepszy?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button