Condi – zautomatyzuj swojego smartfona

Chciałbyś, by Twój telefon automatycznie uruchomił odtwarzacz muzyki, gdy włożysz do niego słuchawki? A może marzyłeś o tym, by telefon sam uruchamiał RunKeepera, gdy wyjdziesz biegać? Nieważne, która z tych sytuacji jest Tobie bliższa. Na pewno powinieneś wypróbować aplikację o nazwie Condi.

Condi to na pierwszy rzut oka aplikacja niezbyt zaawansowana, a do tego wyglądająca jak praca totalnego amatora. Fakt, pod względem wizualnym opisywany tutaj program nie jest czymś, co mogłoby startować w wyborach miss aplikacji (o ile takie by istniały ;)). Braku użyteczności nie można mu jednak zarzucić. Dlaczego? Za chwilę się o tym przekonacie.

Tak jak wspomniałem we wstępie, Condi to narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli zautomatyzować swojego smartfona i dostosować go do własnych potrzeb. Jeszcze do niedawna myślałem, że automatyczne uruchamianie muzyki po włożeniu słuchawek do telefonu to tylko wymysł mojej bujnej wyobraźni. Okazuje się jednak, że obecnie każdy może tego typu „bajer” mieć w swoim urządzeniu. I wcale nie potrzebna mu do tego będzie wiedza z programowania.

Aplikację obsługuje się prosto. Od pierwszego uruchomienia wiedziałem, co do czego służy i myślę, że każdy z Was będzie miał podobnie. Condi daje naprawdę wiele możliwości. Reszta w Waszych rękach. Jeżeli wymyślicie jakieś ciekawe, zautomatyzowane działania, dajcie znać w komentarzach. Chętnie jeszcze bardziej zmodyfikuję swojego Condi’ego

Pobierz Condi za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button