Star Trek Trexels – coś dla pikselo-lubnych fanów Kirka i ekipy!

Fani sagi Star Wars z pewnością nie mogą narzekać na małą ilość aplikacji czy gier o swoich ulubionych bohaterach. Nieco inaczej jest z osobami, które przepadają za inną niezwykle popularną gwiezdną sagą – Star Trek. Na szczęście i o tych drugich nie zapomniano – kilka dni temu w AppStore pojawiła się całkiem ciekawa gra pikselowa o nazwie Star Trek Trexels.

W Star Trek Trexels wcielamy się w postać kapitana statku kosmicznego, który musi wraz ze swoją załogą przemierzać Wszechświat w poszukiwaniu nieznanych Ziemianom cywilizacji. Poza kilkoma linijkami fabuły autorzy opisywanej produkcji niczego nam nie narzucają. Sami możemy zdecydować, jak w środku nasz statek ma wyglądać, a także, kto będzie stanowił jego załogę. Brzmi interesująco, prawda?

Star Trek Trexels przypomina w pewnym stopniu gry, w których chodzi o zarządzaniu własnym hotelem. Tutaj także przychodzi nam budować pokoje, ale nieco bardziej futurystyczne, a także odpowiednio dobierać sobie współpracowników. To, jaki typ ludzi do naszej ekipy wybierzemy ma ogromne znaczenie dla wirtualnej przyszłości, tak więc potraktujcie rekrutację niezwykle poważnie.

Producenci Star Trek Trexels postanowili zaoferować graczowi nie tylko niezwykle oryginalną rozgrywkę, lecz także kilka mini gierek, dzięki którym możemy w niektórych momentach oderwać się od tradycyjnego biegu wydarzeń w apce i zdecydować się spróbować swoich sił w nieco innym rodzaju rozgrywki.

Podsumowując, jeżeli lubicie Star Trek, a do tego jesteście fanami pikselowych produkcji – na Waszym miejscu w ogóle bym się nie zastanawiał i już teraz pobierał z AppStore opisywaną tutaj aplikację.

Star Trek Trexels do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button