Ridiculous Fishing – uzależniająca gra dla nowoczesnych wędkarzy

Czy wędkowanie kojarzy Wam się jedynie z nudnym siedzeniem na łodzi i patrzeniem na spławik? Nie martwcie się miałem podobnie. Na szczęście w porę natrafiłem na apkę Ridiculous Fishing i teraz już wiem, że łowienie ryb wcale nie musi być monotonnym i zupełnie nieciekawym zajęciem!

fish2

W grze Ridiculous Fishing wcielamy się w postać pikselowego wędkarza-samotnika, który zabiera ze sobą butelkę, wędkę i wyrusza na połów ryb. Jak pewnie większość z Was się domyśla, celem numer jeden jest zebranie jak największej ilości pływających w wodzie stworzonek. Każdy, kto miał okazję chociaż raz w życiu wędkować wie, że nie jest to wcale łatwe do osiągnięcia.

Rozgrywka w opisywanej produkcji polega na umieszczeniu naszej broni przeciwko rybom tak głęboko w wodzie, jak tylko się da, a następnie zbieraniu wszystkich napotkanych przez nas zwierząt. Mimo że w wiele gier wędkarskich miałem okazję pograć, muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.

fish1

Autorzy Ridiculous Fishing przygotowali mnóstwo narzędzi do łowienia ryb, które kupić możemy za zebrane wirtualne pieniądze. Oczywiście, nie od razu można pozwolić sobie na super-zaawansowane haki, ale przy odrobinie konsekwencji w działaniu – w końcu nam się to udaje.

Oprawa audiowizualna gry z tego wpisu bardzo mocno przypadła mi do gustu. Pikselowe rybki, wędkarz no i samo morze – ma to swój niepowtarzalny urok, od którego w ogóle nie chce się odpoczywać!

Ridiculous Fishing do pobrania za 9,38 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button