Stand O’Food 3 – najpopularniejsza gierka z burgerami na iOS i Androida

Stand O’Food 3 to nic innego, jak strategiczna gierka, w której przychodzi nam prowadzić restaurację. Jest to zdecydowanie biznes wymagający szybkiej reakcji, sprawnych palców i logicznego myślenia.

Zaczynamy zabawę od podawania hamburgerów, bądź bułek z boczkiem. Nasi klienci są wymagający i liczy się dla nich czas przygotowywania posiłków. Dodatkowo miewają specjalne zachciewajki, jak dodatkowe sosy pod mięso, czy przyprawy.

Z czasem dorabiamy się automatów do przygotowywania lodów, napojów, frytek i innych. Jest to związane z obejmowaniem kolejnych restauracji. Oczywiście to z kolei wiąże się z dodatkowymi nakładami finansowymi w postaci wirtualnych dolarów (czasem doładowywanych prawdziwymi pieniędzmi).

Mogę śmiało powiedzieć, że aplikacja wciąga. Przez pewien czas była darmowa na wszystkie urządzenia. Teraz użytkownicy ,,ajsprzętu” muszą rzucić się aż 3 dolarami by móc dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy produkcji. Szczerze powiedziawszy – gdybym nie pobrała gry za darmo, a znała wcześniej jej możliwości, raczej bym się nie pokusiła o zakup…

Ok – jest dużo możliwości rozwoju, wiele potraw i nowych składników, ale grafika pozostawia wiele do życzenia, podobnie resztą jak ścieżka dźwiękowa. Mogłoby być lepiej.

Grywalność oceniam wysoko, bo aplikacja bardzo wciąga. Z jednego poziomu przechodzi się do drugiego, w drugim się coś dokupuje a w trzecim dostaje specjalny składnik. Czwarty zaś oferuje premie i tak w kółko. Dla fanów jedzeniowej strategii – jak najbardziej :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button