Slide the Shakes – ślizgaj szklankami po blacie

Umówmy się, że drinki w Slide the Shakes są warzywne, bądź owocowe :) Jeżeli tak założymy, będę mogła polecać gierkę nie tylko dorosłym, ale przede wszystkim młodzieży. Wiecie jak się prawidłowo prześlizguje drinki po blacie? Nie macie pojęcia? Świetnie – szybko nauczycie się perfekcyjnego podawania napojów.

screen640x640

Naszym zadaniem w grze jest takie ,,naciąganie” drinka, by ten poleciał w wyznaczone przez twórców miejsce. Zawsze trafiamy tam, gdzie widać zielone miejsce. Lądowanie nie musi być bardzo dokładnie, ale z pewnością nie uda nam się awansować, jeżeli po prostu ,,przelecimy” zielone i zastopujemy kawałek dalej. Zasady to zasady.

Im szybciej i mocniej przeciągniemy palcem po ekranie w lewą stronę, tym prędzej drink popędzi po blacie i nabierze większej prędkości. Najczęściej jednak naszym celem jest jazda na krótkie dystanse.

Delikatność i precyzja będą wielkimi atutami graczy. Do pokonania jest cała masa poziomów. Podczas ich przechodzenia otrzymujemy bonusy w postaci nowych napojów i szklanek – te z kolei różnie reagują na nasze opuszki.

Jeśli się nudzicie, szybko pobierajcie Slide the Shakes – będziecie zajęci co najmniej na kwadrans, czyli tyle, ile zazwyczaj zajmuje średni pobyt w kibelku na dłuższym posiedzeniu :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button