Sketch Breaker – prawie jak paintball!

Sketch Breaker to zdecydowanie bardzo dynamiczna gra zręcznościowa, w której czujemy się jak na arenie w grze w paintball. Boicie się pistoletów? Nie przepadacie za siniakami po kulkach? Pobawcie się farbami na własnych smartfonach :)

wef

Ogólnie rzecz biorąc, naszym celem w grze jest uwolnienie zabawnych, kolorowych stworków. Nie zmienia to jednak faktu, że żeby do tego doszło, musimy sobie poradzić z kolorami, bowiem wspomniane stworki zostały uwięzione właśnie w pofarbowanych obiektach.

Akcja gry toczy się w kolorowym świecie. Produkcja jest bardzo sympatyczna wizualnie i dźwiękowo. Przy pomocy własnych palców, tak sterujemy piłeczką, żeby ta zniszczyła wszystkie kolorowe plamy na ekranie.

wf

Co jakiś czas zdarza nam się trafić w bonusowe piłeczki, które dodają speeda naszej kulce. Dzięki nabraniu prędkości i szybkim rysowaniu linii na ekranie, możemy zdobyć dużą ilość punktów i dzięki temu szybciej awansować na kolejne poziomy.

Czas spędzony w grze z pewnością zaliczycie do udanych. Jeżeli macie jeszcze jakieś miejsce na swoim smartfonie, szybko bierzcie się za pobieranie ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button