Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #133

Dawno się nie widzieliśmy, prawda? Mam nadzieję, że w gorączce Euro 2016 i wynikach naszych Reprezentantów, jesteście w stanie mi to wybaczyć :) Jesteście ciekawi jakie gry zaproponuję Wam w dniu dzisiejszym? Nie będę przedłużać – pobierajcie, testujcie i bawcie się dobrze! :)

Propozycje na dziś: Goo Saga (przecena z $4,99 na $0,99, czyli 3,99 PLN), Max Payne (przecena z $2,99 na $1,99, czyli 9,69 PLN), oraz Ghost of Memorier (przecena z $2,99 na $0,99, czyli 3,99 PLN).

Goo Saga

Goo Saga to ciekawa gra przygodowa, która łączy w sobie również cechy platformówki. Celem gracza jest kierowanie elastycznym, gibkim wręcz stworkiem o imieniu Goo. Podróżujemy w niebezpiecznym świecie. Naszą misją jest znalezienie swojego stwórcy i rozwikłanie celu w jakim pojawiliśmy się na świecie.

Pokonując kolejne pułapki, przeciwstawiając się wrogom i blokując drogę złemu przeznaczeniu, staramy się pozostawić przy życiu naszą słodką istotkę.

Przecena z $4,99 na $0,99, czyli 3,99 PLN. Pobierz w Google Play.

Max Payne

Max Payne – czy komuś muszę przedstawiać tę produkcję? Mam nadzieję, że nie i że wszyscy wiecie kim jest mężczyzna na powyższym screenie :) Jeśli chcecie dobrze się bawić, wcielić w rolę tajnego agenta, poużywać broni i sprawdzić swoją celność, bierzcie się za zakupy.

Gra jest obecnie w promocji. Nie wiemy jak długo cena pozostanie tak niska, więc warto się spieszyć. Na iOS produkcja doczekała się swego czasu wyprzedaży. Teraz przyszła pora na Androida.

Przecena z $2,99 na $1,99, czyli 9,69 PLN. Pobierz w Google Play.

Ghost of Memories

Ostatnie miejsce w dzisiejszym spisie zajęła gra logiczna o nazwie Ghost od Memories. Przygodówko-łamigłówka zabiera nas do świata podzielonego na 6 epizodów. Naszym zadaniem jest poruszanie się po nieznanym świecie, odkrywanie nowych cywilizacji i ukrytych ścieżek.

Głównym zadaniem okazuje się uwolnienie kobiety, która została uwięziona w krysztale. Jeżeli nie wiecie co robić, zawsze możecie przypomnieć sobie o magii, która otacza całą aplikację :) Użycie sekretnych sił może pomóc w pokonywaniu kolejnych zadań.

Przecena z $2,99 na $0,99, czyli 3,99 PLN. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button