Spy vs Spy wkrótce na urządzeniach mobilnych

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych nieco starszych Czytelników. Studio Robots & Pencils wraz z Werner Bros pracują nad wypuszczeniem na rynek mobilny kultowej gry z lat 80. –  „Spy vs Spy”. Póki co dokładnej daty premiery aplikacji nie znamy, lecz wszystko wskazuje na to, że owoce pracy programistów poznamy najprawdopodobniej już tego lata.

Spy vs Spy początkowo było jedynie komiksem, którego główni bohaterowie, dwaj przeszkadzający sobie szpiedzy, mieli symbolizować wrogo nastawione do siebie państwa – Stany Zjednoczone i Związek Radziecki. Po jakimś czasie od premiery pierwszej książeczki z sympatycznie wyglądającymi postaciami pojawiła się także kreskówka telewizyjna, a następnie bijąca niegdyś rekordy popularności gra komputerowa.

We wspomnianej przez nas produkcji rozgrywka toczyła się pomiędzy dwoma graczami. Każdy z nich musiał przeszkadzać drugiemu na jednej z aren. O ile główne zasady gry w remaku „Spy vs Spy” nie ulegną zmianie, o tyle zupełnie zmieni się liczba dostępnych poziomów, którym ma być ponad 20.

Poza tym, warto odnotować fakt, że autorzy opisywanej gry udostępnią w swoim produkcie tryb dla jednej lub dwóch osób. Żeby było ciekawiej, ten drugi tryb dostępny ma być również online, dzięki czemu zawsze będziemy mogli znaleźć osobę chętną do stoczenia z nami pojedynku.

Z racji tego, że należymy do miłośników grafiki w stylu retro, ucieszyliśmy się na wiadomość, iż w najnowszej odsłonie „Spy vs Spy” do dyspozycji graczy będą dwa środowiska graficzne – jedno bardziej pikselowe, a drugie nowiutkie, przystosowane nawet do najnowszego iPada, to jest ekranu Retina.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie powiedzieć Wam, kiedy dokładnie można w AppStore (wersja na Androida? Na razie o niej cisza) spodziewać się produktu studia Robots & Pencils. Możemy natomiast pokazać Wam trailer zapowiadający wkrótce debiutującą aplikację:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button