TdP – oficjalna aplikacja 69.Tour de Pologne

Wczoraj odbyła się inauguracja najlepszego, i jednocześnie najstarszego, w naszym kraju wyścigu kolarskiego, Tour de Pologne. Dla tych, co lubią śledzić na bieżąco informacje dotyczące zmagań kolarzy przygotowano świetną mobilną aplikację TdP, która jest oficjalnym produktem organizatorów 69. już wyścigu dookoła Polski.

W ostatnim czasie można zauważyć zwiększającą się popularność aplikacji dedykowanych konkretnym imprezom sportowym. Jakiś czas temu było głośno, między innymi, o programie dla kibiców z okazji Euro 2012, a także Wimbledonu. Teraz przyszedł czas na polskie Tour de Pologne, które jakością swojego mobilnego produktu na pewno nie odbiega od wspomnianych przez nas wyżej imprez.

Aplikacja TdP została stworzona w taki sposób, by funkcje w niej zamieszczone odpowiadały dużej części miłośników kolarstwa. Dla tych, co raczej mniej aktywnie śledzą zmagania panów ścigających się na rowerach przygotowano, na przykład, dobrze zorganizowany dział Aktualności, w którym każdego dnia można przeczytać sobie o dowolnej porze najważniejsze informacje dotyczące ostatniego, a także zbliżającego się etapu.

Warto wspomnieć też o zakładce Galeria oraz Historia. W tej pierwszej możemy znaleźć zdjęcia z ostatnich wyścigów w ramach TdP, natomiast ta druga pozwala nam na zapoznanie się z miarę szczegółowymi danymi dotyczącymi pierwszych spraw związanych z najpopularniejszą polską imprezą kolarską.

Bardziej aktywnym kibicom w opisywanej aplikacji polecić natomiast możemy system śledzący na bieżąco sytuację na każdym z etapów oraz funkcję geolokalizacji, dzięki której można w bardzo wygodny i prosty sposób znaleźć informacje na temat atrakcji turystycznych znajdujących się w okolicy trasy wyścigu.

Nawet jeśli nie do końca interesujecie się kolarstwem, wydaje nam się, że powinniście dobrze przemyśleć pobranie aplikacji TdP. Dlaczego? Po pierwsze, jest ona dostępna w Google Play zupełnie za darmo, a po drugie – jej użytkownicy mają szansę wzięcia udziału w losowaniu niezwykle cennych nagród rzeczowych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button