Traffic Panic London – kontroluj światła i…powoduj wypadki

Mieliście kiedyś okazję pograć sobie w jakąś grę, w której trzeba było kierować ruchem na zatłoczonym skrzyżowaniu, w taki sposób, by nikomu na drodze nie stała się krzywda? Jeżeli tak i tego typu aplikacje raczej nie za bardzo Was kręcą, znaleźliśmy coś co powinno Wam się bardziej spodobać. Traffic Panic London to kolejna gra, w której przejmujemy kontrolę nad sygnalizacją świetlną w mieście, tyle że nie zdobywamy w niej punktów za brak wypadków, a…za ich nadmiar.Zaintrygowani? W takim razie zapraszamy do lektury tego wpisu.

Na pierwszy rzut oka pomysł na rozgrywkę w opisywanej tutaj grze wydaje się wręcz zwariowany. Gdy jednak uruchomi się już na telefonie Traffic Panic London i zacznie powodować się coraz to efektowniejsze stłuczki i karambole, w ogóle nie chce się przerywać mobilnej zabawy i zająć się czymś zupełnie innym, bardziej pożytecznym.

Mimo że oprawa graficzna produktu studia Neon Play nie robi większego wrażenia, gra się w niego niezwykle przyjemnie. Warto też dodać, że dzięki niewymagającemu trójwymiarowi można sobie Traffic Panic London uruchomić na sporej ilości urządzeń – nawet tych, których nie można zaliczać do najwydajniejszych na rynku.

Jeśli chodzi o sterowanie, to także i do niego nie można mieć większych zastrzeżeń. Światła zmienia się przy pomocy dosłownie jednego tapnięcia w ekran, co niezwykle ułatwia sprawę i powoduje, że od samego początku nie ma się trudności z „załapaniem” ogólnej rozgrywki.

Tak, jak już Wam wspomnieliśmy na wstępie, na samym początku zabawy z wypadkami samochodowymi (jakkolwiek by to brzmiało) w ogóle nie ma się ochoty odrywać od telefonu. Po pewnym czasie – z racji tego, że gra nie oferuje specjalnych wyzwań bądź misji – zaczyna się nudzić i już nie sprawia tak wiele frajdy.

Traffic Panic London cały czas jest jednak do pobrania z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, tak więc nic nie stoi Wam na przeszkodzie, byście sami pobrali opisywaną przez nas aplikację i sprawdzili, czy skradnie Wasze serca.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button