Spirit HD – poruszaj się duszkiem i zwalcz wrogów!

Lubicie duchy? Zapewne nie jeden z was lubi opowiadać straszne historie lub ich słuchać. Oczywiście najpopularniejsze w tej kategorii są filmy. Jest naprawdę wiele osób, które uwielbiają czuć dreszczyk emocji. Dlatego właśnie oglądają takie rzeczy. Jednak jeśli chcecie się odrobinę odprężyć po ciężkim dniu lub po prostu dobrze zabawić, to naprawdę warto zwrócić uwagę na grę Spirit HD. Mamy tutaj bowiem do czynienia z przyjaznym duszkiem. Gra jest naprawdę dobra. Dlatego jeśli lubicie duchy i gry zręcznościowe to naprawdę warto na nią zerknąć.

Gra polega na sterowaniu duszkiem, który lata w określonym polu po naszym ekranie. Sterowanie jest banalnie proste. Wystarczy bowiem poruszać palcem po ekranie, a duszek niczym wierny pies, podąży za naszym śladem. Trzeba sprawnie przelatywać pomiędzy oraz obok naszych przeciwników (wrogów). Wszystkie wrogie duszki należy okrążyć i zamknąć je w tak zwanym bąbelku. Dzięki czemu zostaną one zneutralizowane. Będziecie musieli zmierzyć się tutaj z coraz bardziej wymagającymi wrogami, którzy generowani są osobno dla każdej gry. Bowiem kupując tę wersję w paczce mamy dwie gry. Jest to Spirit oraz Spirit HD.

 

Grafika w grze jest naprawdę dobra. Muzyka również doskonale pasuje do całej zabawy. Dlatego też z pewnością każdy z was spędzi z tą grą kilka miłych chwil i zapomni w tym czasie o nudzie. Gra może wydawać się niepozorna jednak naprawdę wciąga. I choć na samym początku może się na to nie zanosić, to daję wam gwarancję, że polubicie tego małego duszka, który będzie podążał za waszym palcem na każdym kroku.

Gra za 11,99zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button