Jewels Maze 2 – dopasuj diamenty!

Aplikacja została stworzona przez Ezjoy, studio znane głównie z prostych, niewymagających gier, przeznaczonych dla wszystkich.

Jewels Maze 2 to jedna z najpopularniejszych klasycznych gier typu: dopasuj diamenty takimi samymi kolorami. Im więcej tym lepiej. Zapewne jak wiecie muszą to być co najmniej 3 klejnociki. Chyba nie muszę tłumaczyć, że trzeba wymienić tylko sąsiadujące ze sobą elementy.

Pod klejnotami ukryte są skarby. Zbieraj je i zdobywaj bonusy za dużą ilość połączonych diamentów lub za kilkukrotne niszczenie jednokolorowych grup.

Gry tego typu są zazwyczaj niesamowicie relaksujace. Grają w nie właściwie wszyscy, z każdej grupy wiekowej. Czasem można robić to kompletnie bezmyślnie, choć nie jest to najlepszy pomysł, o ile oczywiście nie gramy w trybie endless. Jest pięć trybów, więc będziesz mógł wybrać najlepszy i najatrakcyjniejszy według ciebie punkt. Jest to ważne, bo gdy znudzi ci się jeden z nich, masz jeszcze 4.

Tylko pamiętaj! Masz niestety ograniczony czas, co może pokrzyżować plany, jednak wierzę, że na pewno się uda.

Kolory są żywe i jasne, co na pewno jest plusem tej gry.
Grafika też jest całkiem niezła, efekty również należą do przyzwoitych. W tej odsłonie jest dostępna większa ilość funkcji, animacji przez co gra jest ekscytująca i interesująca.

Zaletą jest to, że zajmuje mało miejsca, więc na pewno nie będzie problemów z jej przechowywaniem nawet na starszych urządzeniach, które niestety nie mają możliwości instalowania gier na karcie pamięci

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button