Password Wallet – portfel z hasłami

Aktualny postęp cywilizacyjny i rozwór Internetu doprowadził do tego, że posiadamy konta na wielu portalach i do wielu urządzeń. Wszystkie dane ciężko jest spamiętać, zwłaszcza osobom, które są niesamowicie aktywne w sieci. Posiadanie tego samego hasła do wszystkich kont jest niebezpieczne. Najlepiej byłoby wszędzie mieć inne, trudne do zapamiętania. Jak to zrobić przy 20 kontach? Z pomocą przychodzi nam Password Wallet.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji musimy zaakceptować umowę licencyjną, gdyż program działa tylko przez 30 dni od pierwszego włączenia. Po tym czasie należy zapłacić 5 dolarów, jeśli chcemy korzystać z niej dalej. Password Wallet służy do magazynowania w jednym miejscu wszystkich kodów, haseł itp.

Wystarczy kliknąć plusik i mamy możliwość wpisu wszystkich haseł. Oczywiście wszystko to po wcześniejszym zdefiniowaniu kodu PIN (od 4-12 znaków), który chroni przed niepowołanym dostępem. Ciekawą opcją jest możliwość kasowania danych gdy ktoś wpisze określoną liczbę razy nieodpowiedni kod.

Mamy także możliwość umieszczenia naszych danych w chmurze tj. na dropboxie albo w Google Drive. Program wyposażony został także w możliwość generowania haseł o dowolnej długości, importowania oraz eksportowania do CSV. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć, aplikacja nie działa w tle i blokuje się automatycznie po pięciu sekundach.

Password Wallet jest strasznie przydatny i wygodny w użyciu. Nie ma nawet najmniejszych kłopotów z obsługą. Niestety niektórym brakować może języka polskiego, który ułatwiłby zrozumienie komunikatów, lecz tutaj także nie powinno być większych kłopotów.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button