Spider: The Secret of Bryce Manor – życie pająka do nudnych nie należy

Być może i pająki całymi dniami tworzą pajęczyny oraz łapią owady. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, że ich życie wcale nie należy do nudnych. Jeżeli nie wierzycie nam na słowo, powinniście przyjrzeć się produkcji o nazwie „Spider: The Secret of Bryce Manor”, którą pobrać można z AppStore za niecałego dolara.

W grze „Spider: The Secret of Bryce Manor” wcielamy się w postać zwykłego, domowego pająka, który całymi dniami odwiedza najróżniejsze zakamarki swojego „mieszkanka” i stara się za wszelką cenę załapać owady na obiad. Rozgrywka w grze być może i do najbardziej emocjonujących nie należy, ale i tak potrafi nieźle wciągnąć. Szczególnie, jeśli interesuje nas życie mniejszych od nas stworzeń.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas blisko 40 leveli. Na każdym z nich  tworzymy sieci i łapiemy jedzonko. Jeden upolowany owad dodaje do naszego stanu konta odpowiednią ilość punktów. Przejście do kolejnego etapu w grze możliwe jest dopiero wtedy, gdy zbierzemy wymaganą liczbę „oczek”. Wydaje się proste do zrealizowania, jednak wcale takie nie jest, o czym można się dość szybko przekonać.

Mimo że „Spider: The Secret of Bryce Manor”  do skomplikowanych produkcji nie należy, znaleźć w nim możemy kilka trybów gry. Oferuje on, między innymi, Multiplayer pozwalający nam na grę przeciwko znajomym, którzy także postanowią wcielić się w pająki.

Sterowanie w produkcji studia Tiger Style jest dość intuicyjne. Pająkiem kierujemy, dotykając ekranu w odpowiednim miejscu. Chcąc oddać skok, przesuwamy palcem po wyświetlaczu, natomiast wypuszczenie pajęczyny możliwe jest po dotknięciu na pająka i przesunięciu palca w wybranym przez nas kierunku.

Oprawa graficzna zastosowana w grze wygląda bardzo dobrze. Zamieściliśmy zarówno screeny, jak i filmik. Możecie zatem sami ocenić, jak pod względem wizualnym prezentuje się gra z tego wpisu.

„Spider: The Secret of Bryce Manor” pobrać można z AppStore. Wersja na iPhone’a kosztuje niecałego dolara, a na iPada – nieco ponad 2.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button